Zavrieť

Porady

Externé štúdium na UK - pedagogická fakulta

Dobrý deň,

Chcela by som sa spýtať na externé štúdium na UK v Bratislave na pedagogickej fakulte. Nakoľko pracujem a nemôžem už študovať denne, rozhodla som sa pre externé štúdium predškolskej a elementárnej pedagogiky. Nepoznám nikoho, kto by študoval v BA, väčšinou iba v Trnave. Zaujíma ma, či je tento odbor v BA nejaký "menejcenný" keď sa väčšina ľudí hlási iba do Trnavy. Zaujímajú ma taktiež aj nejaké vaše skúsenosti s touto školou a daným študijným odborom. Ako je postavený rozvrh, náročnosť predmetov a ochota pedagógov.

ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    opravené

    máš bod pre "menejcennosť" - výška školného,

    uk Bratislava bakalárske štúdium 488,€

    Trnava bakalárske 730 €
    Naposledy upravil viktorviktor : 07.03.17 at 14:39 Dôvod: pred opravou školné pre filozofickú fakultu
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    NatalyZ 870?? Ja som dostala info ze je to do 500eur v BA
    viktorviktor výška školného je zo stránok školy v BA a TT, veď na študijnom povedia skutočnú sumu
    NatalyZ A viete mi poslať stránku z BA, kde ste sa takúto sumu dozvedeli? ja som našla toto http://uniba.sk/fileadmin/ruk/studiu...ne_2017_18.pdf a tam je suma 488€, ktorá sa zhoduje aj so sumou napísanou na stránke pedagogickej fakulty.
    ivka70 ze by to bolo rozdielnym skolskym rokom? v prispevku je rok 2016/17, ty otvaras link na rok 2017/18
    NatalyZ Tak pardon..posielam aktuálny ak.rok https://www.fedu.uniba.sk/fileadmin/..._2016_2017.pdf ... Suma je totožná
      zbaliť

    Externé štúdium na UK - pedagogická fakulta

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.