Zavrieť

Porady

Zivnost na slovensku praca v Rakusku

Dobry den,

Pracujem u istej firmy 5rokov ako zamestnanc. Firma expanduje a rozhodla sa nemat na starosti zamestnancov ale zverit ich do ruk podnikatelom cize externym firmam no a tu je moja otazka. Da sa zamestnat 10 a viac ludi na SK zivnost aj ked miesto prace je v zahrancici ? Firma ma oslovila s tym ze somnou podpises zmlivu na nejaku dohodnutu dobu.
Naposledy upravil MZjob : 07.03.17 at 12:22 Dôvod: Nove informavie
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    MZjob Takze pokial by som chcel dlhodobo poskytovat ludi na pracu v zahranici dajme tomu ze aj viac ako 10 musim byt podnikatelom uz daneho statu ? Alebo da sa to aj zo slovenska napriklad agenturou ? A ci budem potrebovat s.r.o alebo zivnost. Dakujem
    ivka70 Ty ches mat firmu, zamestnavat ludi, ktori budu pracovat len pre rakusku firmu? alebo kazdy z nich bude mat vlastnu a sam seba zametnavat?
    MZjob Ja budem firma zamestnavana ludi a ja jak firma uzavrem zmluvu s rakuskou firmou a moji zamestnanci budu vykonavat pod mojim menom pracu pre Rakusku firmu
      zbaliť

    Zivnost na slovensku praca v Rakusku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.