Zavrieť

Porady

Danove priznanie typ A - prílohy

ahojte, robim DP typ A, mal 3 potvrdenia o prijme za rok, davate originaly alebo kopie ako prilohu? a tiez ak si z-nec uplatnoval mesacny dAnovy bonus na 2 deti - 1. dieta prvy rocnik SS a 2. dieta 1. ročník VŠ, ako doklad môže byť aj potvdenie o návšteve školy na obdobie 2016/2017? uznaju mi to na cely rok 2016?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    K DP sa davaju len kopie potvrdeni o prijme, original si nechavas.
    Ak doplacas DB, musia byt prilohou 2 potvrdenia o navsteve skoly 2015/16 a 2016/17, len to druhe nestaci, musi byt pokryty cely rok.
    8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    cinky16 DB nedoplacam, uplatnil si ho mesacne na obidve deti, aj tak treba potvrdenia? a uvadza sa potom DB v DP ak bol vyplateny mesacne?
    ivka70 Potom k DP neprikladas ziadne doklady k DB.
    cinky16 ale vyplním všetky údaje meno priezvisko detí, RČ, mesiace 1-12 zaškrtnem a v r. 57 uvediem 513,84 aj v r. 59 suma 513,84 € ?
    kn-alka na DÚ v Dunajskej Strede požadovali aj rodné listy aj potvrdenie zo školy
    veronikasad aj keď daňový bonus vyplácal zamestnávatel celý rok ?
    kn-alka áno, že vraj aj tak treba - nehádala som sa, radšej niečo navyše, než aby niečo chýbalo
    veronikasad ak by som s tým DP išla sama, tak by som sa určite "hádala"
    kn-alka minule zasa DÚ Komárno požadovalo zdokladovať príjmy manželky - vždy si niečo vymyslia
      zbaliť

    Danove priznanie typ A - prílohy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.