Zavrieť

Porady

Prenos telefónneho čísla z O2 do 4ky

Chcem sa opýtať ako postupovať pri prenose telefónneho čísla z kreditu na O2 na kredit v 4ke. Mám z toho guláš pretože karta nebola písaná na moje meno ale na iného člena rodiny. Zmluvy samozrejme nemám, keďže karta bola kupovaná keď O2 ešte len začínalo na SR.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marekpm je offline (nepripojený) marekpm

    marekpm
    Keďže karta nie je napísaná na teba, tak O2 nebude súhlasiť s prenosom telefónneho čísla, do 4ky, podľa môjho názoru. Ja som prenášal číslo z Orange do 4ky, a som najprv musel ísť upraviť svoje údaje (zmena OP) do Orangu, a až potom som dal žiadosť o prenos.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Nirvana61 To mi dnes už jeden človek povedal. Urobím to aj ja tak, hádam mi pomôže to moje telefónne číslo keďže iné info nemám heh. Samozrejme ďakujem za odpoveď
    Nirvana61 neplatil si pokutu za prenos čísla?
    marekpm neplatil som, keďže už som mal skončenú viazanosť v orangi, inak keď som dal žiadosť o prenos, tak mi volali z orangu a ponúkli lepšiu cenu ak zostanem
      zbaliť

    KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

    KoxXxo
    Prídeš do O2 s tým na ktorého je číslo registrované a prepíšeš na seba. Potom riešiš prenos. Alebo nech ho prenesie ten dotyčný člen.

    Prenos telefónneho čísla z O2 do 4ky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.