Zavrieť

Porady

Win 7, ako nastavit automaticke odomykanie po odklopeni krytu notebooku?

Ahoj mam na svojom notebooku nainstalovany WIN 7 SK Ked kryt zavriem, notebook sa prepne do spanku, ked kryt otvorim, , notebook sa nastartuje a potom sa ukaze obrazovka so zamknutym uzivatelom typu administrator /pozeral som sa v nastaveni kont/, je tam len jeden ucet typu administrator/, ked na ucet kliknem, az vtedy sa mi ukaze win7 s pootvaranymi oknami. Neviem ako nastavit, aby sa mi po otvoreni krytu hned ukazal windows, tak, ako som ho zanechal predtym a nie ikonka s uzivatelom a pod nim zamkunuty, resp, ako nastavit automaticke odomykanie. Dakujem za kazdu, dobru radu. J
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    https://support.microsoft.com/sk-sk/...gon-in-windows
    Alebo po preklade postup:
    Ak chcete použiť Editor databázy Registry na zapnutie automatického prihlásenia, postupujte nasledovne:

    1) Kliknite na tlačidlo Štart a potom na položku Spustiť .
    2) V Otvoriť zadajte príkaz Regedt32.exe a stlačte klávesu Enter.
    3) Vyhľadajte nasledujúci podkľúč databázy Registry:
    HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ Winlogon
    4) Dvakrát kliknite na záznam DefaultUserName, zadajte svoje užívateľské meno a potom kliknite na tlačidlo OK .
    5) Dvakrát kliknite na DefaultPassword položku, zadajte heslo a potom kliknite na tlačidlo OK .

    Poznámka: V prípade, že DefaultPassword hodnota neexistuje, je potrebné dodať. Ak chcete pridať hodnotu, postupujte nasledovne:

    a) V ponuke Upraviť, kliknite na tlačidlo Nový a potom prejdite na položku Textová hodnota .
    b) Napíšte DefaultPassword a potom stlačte Enter.
    c) Poklepte na DefaultPassword .
    d) V dialógovom okne Upraviť reťazec zadajte heslo a potom kliknite na tlačidlo OK .
    Poznámka: Ak nie je reťazec DefaultPassword zadaný, zmení systém Windows automaticky hodnotu kľúča AutoAdminLogon z 1 (true) na 0 (false), zakázanie funkcie AutoAdminLogon.

    6) V ponuke Upraviť, kliknite na tlačidlo Nový a potom prejdite na položku Textová hodnota .
    7) Napíšte AutoAdminLogon a potom stlačte Enter.
    8) Poklepte na AutoAdminLogon.
    9) V dialógovom okne Upraviť reťazec zadajte 1 , a potom kliknite na tlačidlo OK .
    10) Ukončite Editor databázy Registry.
    11) Kliknite na tlačidlo Štart , kliknite na položku Vypnúť a potom zadajte dôvod do komentár do textového poľa.
    12) Kliknite na tlačidlo OK vypnite počítač.
    13) Reštartujte počítač. Teraz sa môžete prihlásiť automaticky.

    alebo iný postup
    http://www.zbynek.adamh.cz/cs/061756...aseni-Windows/
    Naposledy upravil misoft : 20.03.17 at 17:27
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač Keby si sedel vedľa mňa a diktoval, čo mám robiť, tak by som to určite dobabral...
    misoft Ten druhý je komfortnejší.....
    solide pouzil som ten druhy postup. odklikol "pouzivatelia mozu pouzivat pocitac az po zadani hesla", stale sa mi vsak aj po restarte zobrazi uvodna obrazovka s pouzivatelom. Pokusal som sa to aj v prvom postupe a zmenil som hodnoty: AutoAdminLogon z 1 (true) na 0 (false), zakázanie funkcie AutoAdminLogon. a stale to iste -
      zbaliť

    mahony1 je offline (nepripojený) mahony1

    mahony1
    - Ovládací panel\Hardvér a zvuk\Možnosti napájania
    - tam v menu vybrat "Pozadovat zadanie hesla pri prebudeni pocitaca"
    - v spodnej casti vybrat "Zmenit momentalne nedostupne nastavenia"
    - zaskrtnut "Nevyzadovat heslo"

    :-)
    misoft No vidíš - i to je jednoduché....
    solide VELMI POEKNE DAKUJEM, TOTO JE PRESNE TO CO SOM POTREBOVAL - j

    Win 7, ako nastavit automaticke odomykanie po odklopeni krytu notebooku?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.