Zavrieť

Porady

Potrebujem kapitál na podnikanie(Nové Zámky)

Text Changes
-
Potrebujem človeka ktorý by mi pozical/investoval do môjho podnikatelskeho napadu. Poprosím písať len pri serióznom záujme. jedna sa o sumu vo výške 25 tisíc eur. Návratnosť 5-nasobok do 1 roka
Naposledy upravil ivka70 : 11.05.17 at 04:15 Dôvod: vratenie zmeneneho nazvu
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

GéniusTejtoDoby
Mila123
GéniusTejtoDoby
Ubral na tom že sa stále kritizujem a keď som prišiel na túto stránku kde žiadam pomoc a pomoc ponúkam a dočkal som sa len toho čo robím aj ja sám so sebou len kritizacia,demotivacia vsade. Nikde ti nenapisu choď si za svojím snom ty to dokážeš
teda aspoň ja ti napíšem, choď za svojim snom, ty to dokážeš a založ si vlastné bývanie, či rodinný dom / byt, veď nejakých 25 000 € nie je až tak veľa......
Mila ďakujem. Mas viacej rozumu ako väčšina ľudí tu aj viacej ako ja rob ludi šťastnými lebo ako povedal Bob Marley : keď sa budeš smiať bude sa stebou smiať celý svet ale keď budeš plakať budeš plakať sama ja len plačem nerob to iste
pozri sa ak by som bola ja sama presvedčená, že mám geniálny nápad, tak prečo nezaložiť vlastné bývanie?????
alebo čo ti v tom bráni?????
pretože pochybujem, že tu tak naslepo niekoho nájdeš, zbytočne strácaš čas, alebo sa dobre bavíš.....
0 0
GéniusTejtoDoby GéniusTejtoDoby

GéniusTejtoDoby je offline (nepripojený) GéniusTejtoDoby

Ano písal som o otcovi lebo už okrem neho nikoho nemám bohužiaľ a to mám len 19. Väčšina mojich blízkych je už pod zemou a niesom z bohatej rodiny nemám veľa možností mám sa vám ospravedlniť?
0 0
GéniusTejtoDoby GéniusTejtoDoby

GéniusTejtoDoby je offline (nepripojený) GéniusTejtoDoby

Všetkým čo ste tu?
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

GéniusTejtoDoby
Všetkým čo ste tu?
začni.....
0 0
GéniusTejtoDoby GéniusTejtoDoby

GéniusTejtoDoby je offline (nepripojený) GéniusTejtoDoby

Mila123
GéniusTejtoDoby
Všetkým čo ste tu?
začni.....
Ešte k tomu má frajerka zdravotné problémy a ja som už mesiac na Xanaxe no dobre ospravedlňovať sa nebudem
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať