Zavrieť

Porady

Musím sa po ukončení VŠ hlásiť na úrade práce, aj keď od nasledujúceho dňa mám prácu na polovičný úväzok?

31.5. končím svoje VŠ štúdium obhajobou diplomovej práce. Od 1.6. mi začína pracovný pomer na polovičný úväzok. Je napriek tomu potrebné sa hlásiť na úrade práce/v poisťovni?
3 komentárov     zbaliť
kopretinka to kto vymazal moju otázku???
atropa ...aj tak bola nepodstatná.... či treba stále do niekoho rýpať?
kopretinka nejde o to,či bola podstatná alebo nie,ale o to,KTO si tu dovoľuje ma cenzúrovať!!! Nevymazavájú sa tu iné veci,tak nechápem,PREĆO A KÝM BOLA VYMAZANÁ MOJA OTÁZKA????????
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Nie, netreba sa evidovať. Nie si uchádzač o zamestnanie. Evidencia nie je povinná, ak by si nemala zamestnanie hneď po ukončení, potom by si sa mohla ísť zaevidovať.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    atropa a bude to tak v poriadku aj so zdravotnou poistovňou? nevadí teda že je to LEN polovičný úväzok?
    ešte mám jednu otázočku: na polovičný úväzok budem zamestnaná len do augusta, od septembra nastupujem na doktorandské štúdium. Vtedy už asi budem musieť ísť sa hlásiť na úrad práce s dokladom zo zápisu, že?
    ivka70 Nie, urad prace s tym nema nic spolocne, ale aj ukoncenie studia aj zaciatok dalsieho hlasis vo svojej zdravotnej poistovni.
    Tweety Áno, tak.
      zbaliť

    Musím sa po ukončení VŠ hlásiť na úrade práce, aj keď od nasledujúceho dňa mám prácu na polovičný úväzok?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.