Zavrieť

Porady

Na akom kontinente žije herec dylan O’Brien?

prosím poradte robim taky projekt pre kamaratku o dylanovi (ale i o inych hercoch) a tuto vec o nom neviem.

dakujem za kazdu odpoved
18 komentárov     zbaliť
misoft Ale veď predsa ujo Gúgeľ vie všetko!
http://contactanycelebrity.com/trial...an%20O%27Brien
A ty nevieš, nepoznáš toho uja?
NaTa3a ja som to hladala vsade aj tam
ivka70 takze si nasla tu adresu v LA?
kopretinka ale nevie,aký je to kontinent
misoft Tak nech sa učí poriadne v škole....
A to ešte mala tú "odvahu" položiť rovnakú otázku, ale s iným hercom.... tak som ju riadne sprdol.... Veď kopa jej otázok by sa dala považovať za SPAM....
jslancik to by mohla byť l´Australia
Soňa K Hlavne, aby trafila planétu.
vicktor LE - Levoca, LV - Levice, ale LA - Laborec?
Ved to by musel byt vodnik...
Vsak aj takych treba do filmov - Jak utopit dr. Mracka apod.
arizona C je spravne! :P
sito Na ta tri a sú provokáter. Veď porada by bola len sama rada, a nuda by tu bola paráda, že?
vicktor Ako moze byt provokater?
Prave teraz je na spici "Dnes dobre radia"
sito A ty tomu veríš, tomu poradiu. Ja nie, veď je to bodoch a s tými sa tu čachruje, Ale tebe to ešte nedošlo, nevidel si to, sito, áno!
veronikasad Má za tému tri srdiečka a tie posúvajú na špicu hodnotenia ...
sito tronik, sito po tom nebaží, ani po šiestom, nie tak po prvom. Men sa stalo že v jeden deň presne o 0,00 hod. a presne o 0,00 na druhý deň som z toho mini hodnotenia zmizol, ktosi mal v tom prsty.
sito Veronika, aj tie body posúvajú vyššie na špiču, alebo ju tam dokážu udržať. No boh vie čo všetko ešte? Isto aj bodovanie, mínuskovanie, to je tiež bodovanie v témach, otázkach a aký čas tie body pôsobia na ten čas na špici. Čo ja viem, ja neviem.
sito tronik, pokiaľ som si všimol, tak aj dva niekedy. Záleží koľko bodov bolo a koľko bodov pribúdalo a koľko nových bodovaných pribúdalo a kedy.
Katy a R sitko - a ty z ktorého kontinentu? ... myslím, že aj tieto komentáre pod zadávateľovým príspevkom ho posúvajú vyššie .. a aj nejaké časové nastavenie tam bude
sito Lebo tých šesť ľudí tam je vždy!
Téma je uzavretá.

Na akom kontinente žije herec dylan O’Brien?

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.