Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    ZahradnikAmater
    Mám, jednu. Pred rokmi som si požičal A2B hybrid na 20" kolesách. Vysoko ťažisko, lebo baterka nad zadným kolesom, ale keď už išiel, tak perfektne. Jazdil som po meste Třebíč a okolí, kopce žiadny problém, dojazd asi 45 km. Perfektná akcelerácia, dobrá rýchlosť, nespotil som sa. Len by som ho nechcel vláčiť na poschodie v bytovke
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Ľuba222 vďaka, užitočná poznámka o hmotnosti :-); je možné používať bicykel aj bez batérie? Rozmýšľam o kúpe elbicykla ako približovadla na záhradku - jedna z prístupových ciest vedie kopcovitým terénom s asfaltovým povrchom.
    ZahradnikAmater To záleží od typu motora a voľnobežky. Keď ju má, tak nie je problém jazdiť aj bez prípomoci motora. Keď ale motor nemá voľnobežku, ako ten môj požičaný, tak je to drina aj po rovine.
    helenocka1955 najlepsie je mat motor v strede pri pedaloch.Vtedy je mozne pouzivat bik aj bez baterie.Ja bateriu pouzivam len ked uz nevladzem alebo je dlhsi kopec a nevladzem tahat,tak si zapnem bateriu.Kupila som si bateriu od Boschu s dojazdom 100-120km,ale zalezi to od toho aký je vietor,kopce a aku ma clovek kondiciu.takze ja som velmi spokojna a to som si ho kupila po 20 rokoch bikovanie s rocne najazdených do 4000km.
    ZahradnikAmater Lenže ebiky so stredovým motorom patria k najdrahším a nie každý chce dať za elektrobicykel dve tisícky Ale vývoj ide dopredu, hmotnosť klesá, výdrž batérií stúpa a motory a voľnobežky sú čoraz lepšie.
      zbaliť

    mestské elektrobicykle, máte niekto skúsenosť?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.