Zavrieť

Porady

8 komentárov     zbaliť
buchač Zatiaľ len taký postreh ?
Žeby slovenský Joao de Deus ?
indiga Ahoj kto je Joao de Deus?
buchač Nevieš ? Ja hej !
Máš google ? Máš !!!
buchač Onehdá si sa už v niečom podobnom realizovala...či ?

http://www.porada.sk/t210679-operaci...slovensku.html

...a čo, nepomohlo ?
korela indiga, vždy sa nájdu ľudia, ktorí apriori budú proti. Okolo tohto lekára je dosť materiálu na googli, asi si aj videla, v článku sú dve videá http://www.tvnoviny.sk/domace/187283...icinu-ochoreni, https://firmen.wko.at/Web/DetailsKon...6-69f1afd4c5d4.
Rob čo cítiš, ak niet klasickej cesty, treba hľadať svoju cestu.
Tých ľudí so schopnosťami je viac, ťažko uveriť, že vidia svet inak ako väčšina. Možno sa ti tu niekto ozve, koho liečil.
indiga Ďakujem čítala som o ňom aj videla videá ale nikde nie sú žiadne skúsenosti konkrétnych ľudí
korela Ja by som ti odpovedala na tvoje konštatovanie asi takto. Táto téma je svojím spôsobom v našej spoločnosti tabu. Ja som iba raz opísala jeden môj zákrok tu na Porade, a bola som hneď onálepkovaná ... Takže nikdy viac ani na "anonymnom" fóre.
A. Heribanová si každoročne dáva vyrovnávať čakry, ide o desiatky rokov, sama o tom kedysi rozprávala v rozhlase, verím, že dnes by túto procedúru na verejnosť nevyťahovala.
Skús si popozerať min. ešte rakúske fóra, či tam niečo nenájdeš o tomto lekárovi. Keď tam už pôsobí.
Jan Hrko v Rakúsku ho nik nepozná ani len v bytovke kde robííí
Pravidlá a tipy
 • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
 • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
 • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
  Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
  Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
  Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
  ❤ Buďte priateľskí ❤
  Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
  Usporiadať podľa času

  branislavp je offline (nepripojený) branislavp

  branislavp
  Nemám skúsenosti. Ja si pamätám akciu liečiteľa z Filipín. OPEROVAL BEZ SKALPELA A PRI UZDRAVOVANí VYDáVAL STRAšIDELNé ZVUKY. Ale to už sú roky. Prišiel do nášho mesta a tento akt sa odohral v amfiteátri. Prišlo tam na tisíce chorých aj s doprovodmi, Dopravili sa autobusmi, autami. Chorí s rôznymi chorobami sa domáhali, aby sa na pódium liečiteľovi dostali. Pre mňa to bol šok, čo stváral liečiteľ s chorými, ktorí očakávali od neho uzdravenie. Na pódium sa dostal aj náš známy, ktorý trpel na hluchotu.Liečiteľ mu báchal po hlave - ušiach, až dotyčný zamdlel. Potom ho - pacienta začali ratovať-oživovať aj liečiteľ aj ľudia , ktorí boli v blízkosti. Nemohla som sa na to všetko pozerať, tak som zutekala. Ale, topiaci sa aj slamky chytá, aby sa zachránil.

  Hlasovalo 7 pouzivatelov

  Užitočné (6)
  mareko, Mária27, babi2, buchač, afrikánka, indiga
  7
  5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
  buchač Hm...tisíce ?
  A uzdravil ich všetkých ? Stihol ?
  Pochybujem.

  ALE poslednú vetu beriem...
  -----------------------------------------
  Korela píše ..." Možno sa ti tu niekto ozve, koho liečil. "

  Tu, na Porade ? Nuž ja nejak veľmi neverím.
  Že prečo ? Na nete, čo som videl, je pár recenzií ohľadom daného lekára. Aj tí ho ale hodnotia ako detského (čiže klasického) lekára. Tých druhých (liečiteľských) pacientov nejak nevidno, nepodelili sa o svoje skúsenosti...alebo aspoň som ich nevidel.

  Na YT je niekoľko videí od MUDr. Štefana...videí zo školení !!!!!!!!!
  Koho školí a za akým účelom ich školí, to je viacmenej jasné. Horšie to už bude s tou cenou za to školenie.

  Videí je vcelku dosť, no zaujímavé je jedno....čo som si všimol.
  Ide o to, že aj napriek tomu, že sledovanosť videí ide do tisícov, no nie je pri nich ani jeden komentár.

  A inak, čo si pomyslieť o tomto ?
  http://img.janforman.com/20170204143517h23n.jpg
  http://img.janforman.com/20170204151222mpvw.jpg


  P.S.:
  Pokračovanie nabudúce...presnejšie povedané...až po poukázaní príslušnej čiastky na môj účet.
  indiga Ďakujem, veď aj mne je čudné že žiadne reakcie, skúsenosti s liečením ani pri tých jeho videách na Youtube. Neviem či ich vie mazať, ak by niekto napísal niečo negatívne. Inak tie videá sú z prednášok robí ich zadarmo ale aj tak mám pocit že si iba robí reklamu na knihu a na svoje liečiteľské služby za ktoré podľa jedného pána čo mi napísal berie 80-100 eur za jedno liečenie.Bol v Reflexe na Markíze http://reflex.markiza.sk/aktualne/18...zvycajny-lekar a tam ho prezentovali ako zázračného liečiteľa, povedal im chorobopis človeka ktorého tam k nemu priniesli, tak preto som sa pýtala či niekto s osobnou skúsenosťou
  indiga Ďakujem za reakciu
  Jan Hrko školenie-prednášky sú zadarmo...to sa zviditeľňuje. Potom objednáva pacientov do Viedne, Popradu a Piešťan. Takto on pôsobí ako lekár. Denne má minimálne 15-20 pacientov a pýta si 100 e. Vynásobte si to....nezdanenééé! Jemu treba diplom zobrať a zavrieť ho....pokiaľ neujde na Belizéé. Chodia k nemu ľudia, pre ktorých je poslednou nádejou a on im povie, že majú choré obličky.....že sa Boha nebojí....
  korela No, nie je jediný, čo si nezdaňuje príjem v tomto štáte. To iba na okraj k jeho zárobku. Robia to bežne taxikári, reštaurácie, obchodníci, pilčíci, o iných únikoch ani nevravím. Keď ti kole oči, môžeš sa zariadiť po svojom a nie tu prskať.
    zbaliť

  Valcake je offline (nepripojený) Valcake

  Valcake
  Áno, videla som ten Reflex a mala som nutkanie hneď ho vyhľadať. To čo tam povedal bolo fenomenálne, ale s chladnou hlavou...kto zaručí či to nebol biznis..ale aj tak je to veľmi zaujímavý "lekár..vraj ho v AT lekári volajú do nemocnice na konzultácie.
  Ja osobne verím tomu, že sa nájdu ľudia ktorých vyliečil. Lieči viera... Môj názor: ak si sadnem na istý kameň a vylieči ma budem tvrdiť, že je to zázrak a kameň čosi vyžaruje..
  P.S. ..aj to som videla..existuje niekde v Maďarsku...hm..
  7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
  taiko aj v Slovenskej lupci je jeden taky. Vedla Hiadlovskho farmy
  indiga Ako sa vola?Mas osobnu skusenost?
  Jan Hrko ja som ho vyhľadal. Vypytal si 100eur za to že pokrúžil na domnou rukami. Povedal, že dôvodom mojej autoimunitnej choroby sú obličky. Napísal kvapky, ktoré trebalo kupiť vo firme Energy, kde dilerkami sú jeho príbuzné...je to šarlatán, a nie lekár! Vo Viedni ordinuje v bytovke v garzonke a nik ho tam nepoznááá zo susedov. A že lekári sa s ním radia? blbosť...chodí po Slovensku organizuje prednášky, ženy za ním hynúúú a tak sa zviditeľňuje. Prednášky sú zadarmo, rozpráva že to je jeho tretí život a podobné blbosti o reinkarnácii, že žil v Tibete...ale podľa učenia tibeťanov, brať peniaze za liečbu je ťažký hriech. Poznám štyroch ľudí, ktorým povedal, že pôvodom ich choroby sú obličky a predpísal kvapky, ako mne....ale inééé tiež z firmy Energy...ešte Vám treba viac?
  korela Keď tretí, to si tu ešte veľa neodkrútil.
  Poznáš určite "dôveruj, ale preveruj".
  Ja som hľadala liečiteľa roky, nakoniec prišiel on ku mne. "Náhodné" stretnutie. Vyliečil to, čo sa podnes lieči pilulkami, ktoré v ô b e c a l e
  v ô b e c nezaberajú a ľudia trpia podnes. A podnes neviem, ako to urobil. Iba tuším.
  Uvedom si, že aj oni musia z niečoho žiť a platiť svoje životné náklady.
  Ak ti niekto nepomôže, človek logicky pokračuje v ceste a hľadá ďalej. Tá cesta nie je bezcieľna.
  Lonely Mám tú istú skúsenosť.. :-((( žiaľbohu
  Lonely Ďalšie skúsenosti s ním píšu ľudia na stránke modrýkoník sk, fórum moje zdravie, liečiteľ mudr Mikuláš Štefan
  Lonely https://www.modrykonik.sk/forum/moje...last&page=last
    zbaliť

  Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

  Terezia13
  ľudkovia! dajte pokoj s liečiteľmi!!! manžel mal úraz - po páde si nalomil krčné stavce, boli sme u "LIEČITEĽKY" a tá mu strčila uterák pod hlavu a mixovala mu krk, do teraz ďakujem Pánu Bohu, že manžel z toho vyšiel živý už keď aj nie zdravší

  vicktor je offline (nepripojený) vicktor

  ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
  Toho doktora nepoznam, ale osobne som k takej liecbe skepticky.
  Uz daaavno som cital clanok o zazracnych lieciteloch kdesi v Azii. Daaavno, ale zapamatal som si.
  Nemecky "investigativny" novinar sa tam vybral, vymyslel si nejaku chorobu a sarlatan kruzenim rukami a masazou brucha mu "vyoperoval" nador. Novinar na to ze este by chcel odstranit materske znamienko alebo bradavicu. Cuduj sa svete, sarlatan stratil nadprirodzenu moc, zobral skalpel, vyrezal a zasil.

  Inak asi pred mesiacom v Piestanoch v parku bol zazracny liecitel, hrnuli sa k nemu zastupy az sa obyvatelia stazovali na hluk a neporiadok, a ostalo ticho. Keby niekoho zazracne vyliecil, urcite by o tom ticho nebolo.
  Naposledy upravil vicktor : 21.09.18 at 09:18
  Neviem hodnotit “schopnosti” Mikulasa Stefana, kedze ma nikdy neliecil, ale aky je to muz/lekar/clovek, ked ma 4 mesacnu dceru, o ktoru sa nezaujima (od druheho tyzdna mojho tehotenstva) a vobec so mnou ako matkou nekomunikuje, ani vo vaznom pripade, kedy som od neho potrebovala informaciu kvoli zdravotnemu stavu mojej dcery, ci ma z jeho strany predispoziciu na urcitu chorobu, ktoru jej diagnostikovali. Stacilo by mi len obycajne ano/nie, no odignoroval to ako aj vsetko predtym...a samozrejme na svoju dceru do dnesneho dna nedal ani cent. Naozaj verite, ze takyto clovek by mohol byt tym “Bohom” za ktoreho ho ludia povazuju, resp.za ktoreho sa povazuje on sam?

  Máte osobnú skúsenosť s liečiteľom MUDr.Mikulášom Štefanom?

  Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

  Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.