Zavrieť

Porady

Stavkovanie

Zdravím. Som výborný v tipovaní v športovích zápasov. Chcel by som si založiť na Facebook skupinu Tipérov, kde im budem davať tipy za určitý poplatok dajme tomu 10€ za zápas s kurzom 3. s tým že keď ten daný zápas nevyjde tak im už nevrátim peniaze. Je to protiprávne? a môže ma dať k súdu ta dotyčná osoba ktorej nevyšiel môj zápas ? pretože mi tie zapasi nevyjdu na 100% s tým rizikom už musí on počítať nie ?
14 komentárov     zbaliť
ivka70 mas na take podnikanie povolenie?
ako sa chystas viest uctovnictvo a zdanovat svoje prijmy?
Tyrion Pracujem ako automechanik. A toto by som bral ako doplnkove zarabanie si peňazi bokom. Mylím že na toto mi netreba viest uctovnictvo a zdanovat svoje prijmy aj keby mi to zarabalo 300€ za mesiac
Tyrion Peniaze mi pridu od dotyčnej osoby na môj učet a tým to končí a už to nerieši nikto nie ?
buchač Tyrion (Dnes 23:05) Pracujem ako automechanik.
================
Buď si na hovno automechanik alebo na hovno tipér.
Jedno s druhým nejde dokopy.
kopretinka ježiši kriste...............choď radšej leštiť disky.......
sito Však píše, že nie vždy je 100 %ný.
kopretinka tak možno prokuátor to porieši......
sito A možno sa u tajka naučil logicky klamať, tak špekuluje ako to využiť vo svoj prospech.
ivka70 tak to sa sakra mylis, ze take prijmy zdanovat netreba, ak to teda zamyslas takto, tak pojde o nelegalne podnikanie
Tyrion Neviem čo je na tom protipravne že len poradím ľuďom zápas na ktorý si môžu staviť aj 100€
ivka70 ze si za to budes davat platit a tie peniaze nemienis vykazat a zdanit ?
preco to chces tak komplikovat, ked ti staci vsadit si 1000 eur na svoj dobry tip, ak vyhras len dvojnasobok, mas to za 100 "klientov"
buchač kopretinka (Včera 23:14) ježiši kriste...............choď radšej leštiť disky.......
sito (Včera 23:19) Však píše, že nie vždy je 100 %ný.
=================
Tak nech ide leštiť Taikovi jeho ego...
kopretinka
duves Prečo by si mal niekomu radiť, ako sa má vyhrávať. Se* na nich. Vyhrávaj sám!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    jooooooj. veľa otázok by na teba bolo... Nech to chceš robiť oficiálne v akejkoľvek miere, pokiaľ budeš uvádzať vo všetkých podmienkach a tipoch klauzulu o tom, že tipovanie či zadanie stávky je na každého vlastnú zodpovednosť a nie je možné vyvádzať právne dôsledky z tvojich tipov na tipy, tak si v klídku. Len otázne je, koľko ľudí odradí táto klauzula (ako poznám ľudí, tak sú zvyknutí na kadejaké takéto hlášky a sú ochotní prevziať riziko - pokiaľ sa jedná iba o zakliknutie či podobné prejavenie súhlasu s prevzatím rizika na seba - takže veľmi by som sa toho nebál).

    Väčší problém, ktorý si ale asi uvedomí málokto... Pre čo to chceš vôbec robiť? A pre čo za peniaze? Ak si skutočne dobrý, tak sa tipovaním uživíš a nepotrebuješ mať starosti pre nejaké drobáky... Dobrí tipéri nemajú potrebu zdieľať sa so svojimi tipmi s kadekým...
    Je to podobné, ako "finančníci", ktorí chcú naučiť ľudí obchodovať na burze. Drvivá väčšina pozná iba teóriu a v praxi nedokážu byť dlhodobo v profite. A takýto ľudia chcú učiť druhých obchodovať.

    Hlasovalo 4 pouzivatelov

    Užitočné (4)
    bettylou, misoft, Ing. Ľubomír Janoška, buchač
    4
    sito Takže tajko ťa naučil logický klamať, keď ti to vyhovuje? Lebo tu máš logickú pravdu!

    dmc je offline (nepripojený) dmc

    dmc
    Ak by si bol vyborny v tipovani tak nemusis riesit ziadnych 10 € a uz davno niesi automechanik. Ak by sa sa v tom naozaj vyznal tak uz davno vies ze taketo skupiny existuju a funguju na trosku na inom principe ako zobracenky za 10 €.

    vicktor je offline (nepripojený) vicktor

    ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
    Ak si vyborny v tipovani, tak tipuj sam.
    Kto by ti zaplatil za radu len pre take vyhlasenie ze si dobry? Potreboval by nejaky dokaz/informaciu ze si ozaj dobry a tvoje tipy vyhravaju.
    Vsak ty sa chces o bank delit s dalsimi, t.j. znizovat svoju vyhru...???
    Paci sa mi "mi tie zapasi nevyjdu na 100%" - daj to do vseobecnych zmluvnych podmienok a zaujemcovia sa budu hrnut.

    P.S. som dobry v radeni, posli mi 10 eur.
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Tyrion Mám moje tikety odfotené, takže s týmto nie je problém. a toto: vseobecnych zmluvnych podmienok ako to myslíš ?
    ivka70 a mas na nich meno ci inu identifikaciu, ze su skutocne tvoje?
    Tyrion možem sa podpisať
    Ing. Ľubomír Janoška Máš odfotené všetky? Ako chceš dokázať, že neúspešných nie je 10x viac?
    ivka70 to sa mozes podpisat aj na cudzi
    Tyrion podpišem sa
    vicktor A co takto: dam tip za 3 eura, ale ak nevyjde, vratim.
    Ak vyjde, chcem polovicu z vyhry.
    Suhlasis?
    Zacinas si uvedomovat?
      zbaliť

    archeres je offline (nepripojený) archeres

    archeres
    Na Fejse je mozne vsetko.
    Urcite najdes zopar zufalcov ktory na takuto fintu skocia.
    Prtipravne to asi ani nebude no horsie je to uz s moralkou.
    Tyrion Poznám veľa takýchto komunít na FB
    misoft Nuž - tak sa realizuj tam! Na Knihe Fasov sa nájde dostatok ****, ktorí ti to zhltnú aj s navijákom...

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Ja by som zasa dodával veštecké guľe. Kus za 100€. Poradcovi tiperov jednu špeciálnu za tisícku.
    vicktor Beriem 3 kusy, ale musis dat referencie.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.