Zavrieť

Porady

Príplatky za prácu v So Ne a vo sviatok - mesačná mzda

Prosím vás, ako by to bolo pri zamestnancovi odmeňovanom mesačnou mzdou. Ak odpracuje smenu naviac napr. v sobotu, v nedeľu a vo sviatok. Aké príplatky by mal dostať? Ďakujem piekne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zita4 je offline (nepripojený) Zita4

    Zita4
    tonkat
    Prosím vás, ako by to bolo pri zamestnancovi odmeňovanom mesačnou mzdou. Ak odpracuje smenu naviac napr. v sobotu, v nedeľu a vo sviatok. Aké príplatky by mal dostať? Ďakujem piekne.
    Ak pracuje nadčas, tak mzdu a príplatok za prácu nadčas, ak pracuje vo sviatok, tak aj príplatok za sviatok.
    Ak je odmeňovaný podľa zákona č. 553/2003, tak aj príplatok za prácu v sobotu a nedeľu.

    Ivček je offline (nepripojený) Ivček

    Ivček
    Ahojte. Mám zamestnanca, ktorý pracoval vo sviatok 1.9. a 15.09.06 spolu 18.0 hod. je odmeňovaný mesačnou mzdou, kde sviatky tvoria pomernú časť základnej mzdy.
    Ako mám postupovať pri tomto zamestnancovi? Nahodím sviatky + sviatky odpracované + príplatok?

    azuz je offline (nepripojený) azuz

    azuz
    Ivček
    Ahojte. Mám zamestnanca, ktorý pracoval vo sviatok 1.9. a 15.09.06 spolu 18.0 hod. je odmeňovaný mesačnou mzdou, kde sviatky tvoria pomernú časť základnej mzdy.
    Ako mám postupovať pri tomto zamestnancovi? Nahodím sviatky + sviatky odpracované + príplatok?
    Ak si za tento čas nevybral náhradné voľno, zaplatíš mzdu za odpracované hodiny, príplatok za prácu vo sviatok a ak tam bol aj nadčas (za 2 dni by mal odrobiť len 16 hodín pri pravidelne rozvrhnutom pracovnom čase), tak aj príplatok za načas.
    Ak si vybral náhradné voľno, platíš len mzdu za 2 pracovné zmeny.
    AnitaMartinska
    Ivcekovi radite okrem ineho,ze sa vyplati priplatok za nadcas.
    Moze mi niekto napisat, v akej vyske je ten priplatok?
    Asi je rozdiel ked je ten nadcas vo sviatok,ktory je v dnoch pondelok - piatok, a ked je vo sviatok,ktory pripadol na sobotu,alebo nedelu.
    Dakujem.

    azuz je offline (nepripojený) azuz

    azuz
    AnitaMartinska
    Ivcekovi radite okrem ineho,ze sa vyplati priplatok za nadcas.
    Moze mi niekto napisat, v akej vyske je ten priplatok?
    Asi je rozdiel ked je ten nadcas vo sviatok,ktory je v dnoch pondelok - piatok, a ked je vo sviatok,ktory pripadol na sobotu,alebo nedelu.
    Dakujem.
    Príplatok za nadčas je vo výške 25% z priemerného zárobku.
    Príplatok za sviatok je vo výške 50% z priemerného zárobku.
    Príplatok za prácu v sobotu a v nedeľu ZP nepozná.
    Iné (vyššie) príplatky môžu byť dohodnuté v pracovnej zmluve alebo v kolektívnej zmluve.

    Ivček je offline (nepripojený) Ivček

    Ivček
    Tento zamestnanec nemal pracovať vo sviatok, takže nadčas by nemal byť až 18 hod.?
    Ak teda pracovný fond v 09/2006 bol 19 dní/152 h. + 2 sviatky =168 hod. = 6900,--Sk + 18 hod. odpracov. cez sviatky + nadčas 18 hod. + príplatky za sviatok a za nadčas. Tak ?

    azuz je offline (nepripojený) azuz

    azuz
    Ivček
    Tento zamestnanec nemal pracovať vo sviatok, takže nadčas by nemal byť až 18 hod.?
    Ak teda pracovný fond v 09/2006 bol 19 dní/152 h. + 2 sviatky =168 hod. = 6900,--Sk + 18 hod. odpracov. cez sviatky + nadčas 18 hod. + príplatky za sviatok a za nadčas. Tak ?
    Nadčas je čas odpracovaný nad určený týždenný pracovný čas a sviatok sa počíta do určeného pracovného času (teda do fondu pracovného času).
    Podľa mňa teda nemôže mať nadčas 18 hodín, lebo aj sviatok sa zarátava do fondu pracovného času. Príplatok za prácu vo sviatok ale patrí za 18 hodín.

    Ivček je offline (nepripojený) Ivček

    Ivček
    Mám to pochopiť tak, že zamestnanec, ktorý pracoval vo sviatok je zvýhodnený od zamestnanca, ktorý vo sviatok nepracoval, len príplatkom za sviatok?

    Zuzana2 je offline (nepripojený) Zuzana2

    Zuzana2
    Ivček
    Mám to pochopiť tak, že zamestnanec, ktorý pracoval vo sviatok je zvýhodnený od zamestnanca, ktorý vo sviatok nepracoval, len príplatkom za sviatok?
    A v prípade, ak je tam odpracovaný nadčas, aj príplatkom za nadčas. Aj ja som mala takýto prípad. Je to nespravodlivé, ale je to tak.
    Treba sa dohodnúť so šéfom, aby týchto zamestnancov zvýhodnil napr. cez prémie a pod..

    Martinella je offline (nepripojený) Martinella

    Martinella
    azuz
    Príplatok za nadčas je vo výške 25% z priemerného zárobku.
    Príplatok za sviatok je vo výške 50% z priemerného zárobku.
    Príplatok za prácu v sobotu a v nedeľu ZP nepozná.
    Iné (vyššie) príplatky môžu byť dohodnuté v pracovnej zmluve alebo v kolektívnej zmluve.
    Plne súhlasím.Len doplním, že sú to minimálne hranice príplatkov ktoré určujú §121 a 122 ZP.
    Naposledy upravil Martinella : 11.10.06 at 08:13

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.