Zavrieť

Porady

Poznate niekoho kto vie otvorit tretie oko?

Mam informaciu, ze sa da otvorit tretie oko aj v podstate na pockanie, len treba najst spravneho cloveka. Viete poradit niekoho kto to vie? Poprosim odpovedajte len tí co viete poradit, nikoho nezaujimamu vase akoze vtipne odpovede. Ďakujem.
Naposledy upravil Patrikpato : 25.01.18 at 18:07
11 komentárov     zbaliť
misoft Nalep si ho na čelo a budeš mať otvorené..... to tretie oko.
Na blbú otázku - blbá odpoveď. Špiritizmus a iné védy sa tu nevedú.....
Patrikpato Misoft dakujem, si velmi inteligentny
Mila123 solar plexus si myslel?
buchač Miluš...pravdepodobne...
=================
Patrikpato (Dnes 16:38) Misoft dakujem, si velmi inteligentny
-------------------------
No neviem, neviem...kto a ako je na tom s tou inteligenciou.

UŽ len koncipovanie tej otázky je vcelku solídne od veci.
Téma samotná - tretie oko ?
Vidno, že nemáš absolútne žiadne základy naštudované.

Čím ale nechcem povedať, že sa to dá alebo nedá.
No rozhodne sa to nedá (teda ak vôbec) urobiť takým spôsobom, ako si popísal...čiže na počkanie a niekým iným.
Terezia13 veľmi múdra rada a súhlasím
Chobot Skutočne tomu veríš?
Oliwa Dve Ti nestačia? Ak ich riadne otvoríš, uvidíš okolo seba veci nevídané-neslýchané...
buchač ZÁKLADNÁ otázka :

Na čo to tretie oko potrebuješ ?
vicktor Este som ci spomenul - veeelmi davno som cital knihu Tretie oko Boha Sivu. Ale o com to bolo a ci ta kniha este u nas existuje a ci tam bol navod pre domacich kutilov ako zmajstrovat tretie oko, to uz veru nepamatam.
bettylou mám tú knihu, ale radšej by som to riešila s niekým, kto má aspoň základy anatómie, pretože hypofýza sa nachádza za čelnou kosťou veľmi blízko mozgu. Vzhľahom na zákrok. 3oko sa dá zaktivovať aj manupresúrnou stimuláciou v kombinácii s henou.
korela Každý máme slobodnú voľbu, ale fakt trochu nerozumiem, prečo si položil otázku práve na tejto stránke, hlavne ak o treťom oku je na googli dostatok informácií, ktoré ťa dokážu usmerniť. Veď väčšina ani nevie, o čom je reč.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vulxy je offline (nepripojený) vulxy

    vulxy
    len to nevzdat ,skor neskor sa niekdo najde ...ked mas dost penazi otvori ich tolko ze budes mat prievan v hlavicke...

    Hlasovalo 10 pouzivatelov

    Užitočné (9)
    Mila123, Ing. Ľubomír Janoška, pmajap, Kabaka123, misoft, Terezia13, Anika61, dmc, Valcake
    Nevhodné (1)
    8
    duves a prievan v peňaženke.

    Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

    Oliwa
    Každá šikovná gazdiná/gazda to urobí na počkanie...
    images-967.jpg  

    Hlasovalo 9 pouzivatelov

    Užitočné (8)
    Mikae, Valcake, Ing. Ľubomír Janoška, Žabinka, Terezia13, misoft, Kabaka123, vulxy
    Nevhodné (1)
    7
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Kabaka123
    vulxy tak taketo hej...mne sa vzdy podaria take poloslepe...pravdepodobne zato moze slanina
    misoft Tak tieto tri oká sú omnoho užitočnejšie, ako to na čele....
    Terezia13 už viem, čo budem mať na večeru
      zbaliť

    vicktor je offline (nepripojený) vicktor

    ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
    Nepoznam ho po mene, ale v reklame na Focus ocna optika bol chlap s tromi ocami. Mal ich otvorene vsetky tri naraz.
    Naposledy upravil vicktor : 26.01.18 at 08:26

    Hlasovalo 5 pouzivatelov

    Užitočné (4)
    Kabaka123, pmajap, misoft, Terezia13
    Nevhodné (1)
    3
    Kabaka123

    Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

    Terezia13
    a to čo za blud!!! ja mám aj kurie oko možno je aj tretie!
    10 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    hanelie čo odpoveď - to perla
    (ne)môžete akceptovať, že sa niekto zaoberá aj duchovnom ?
    Terezia13 nie! nemôžem to akceptovať je to mágia!!! a to sa poväčšine vymkne veľmi rýchlo a veľmi OSUDOVÝM!!! spôsobom z rúk a moci človeka!!!
    misoft @hanelie - nič v zlom, ale takéto oné.... duchovno... obyčajný odrb na ovplyvniteľných (a často majetných) ľuďoch... bude mať otvorené "tretie" oko, ktoré zistí, že má pudilár i konto prázdne.....
    hanelie áno misoft okomentovať to tým, že pozor na rôznych podvodníkov, ktorí manipulujú s ľudskou nevedomosťou to hej, ale prečo takéto dehonestujúce, zosmiešňujúce odpovede od inteligentných ľudí ? aspoň si teda myslím, že takí tu radia
    Ing. Ľubomír Janoška @hanelie
    No tak daj link na niekoho rozumného, kto sa zaoberá duchovnom a súčasne "otvára tretie oko".
    Keď sa pýtaš prečo - tak misoft to tu napísal. Táto stránka je o odbornom poradenstve a nie o klamároch, ktorí ťahajú z ľudí peniaze za to, že ich klamú.
    Katy a R na tejto stránke sa radí o všeličom podľa mňa - od daní, odvodov, stavieb, štrikovania, mydiel, chorôb, záhrady .... veď sem len dal otázku - nič viac. Ak tomu verí - je to jeho vec. A tu na porade sa tých "všelijakých" otázok veru nájde habadej! Veď aj my ostatní hocičomu (a hocikomu) veríme - či? veru dalo by sa uviesť veéľa prípadov z nášho života !
    Kľudne stačí nereagovať .... aj ja si idem klepnúť po prstoch, že na to reagujem - lebo tiež neviem o čo vôbec ide
    Žabinka mohol však tú otázku položiť tak, že by bolo viac jasné, vocogou.. lebo takto to ani divá sviňa netuší.. napr. napísať že ide o mágiu, alebo čosi temné.. mmch, mne sa najviac páčia tri oči od oliw..
    misoft I mne....
    bettylou Otvorenie tretieho oka má pramálo spoločné s duchovnom, je to fyzická záležitosť
    Nandrolon Mam chut niekomu vypichnut tretie oko :-))))
      zbaliť

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    nevieš.nechápeš.ak pochopíš,oko sa ti otvorí.

    bettylou je offline (nepripojený) bettylou

    :-)) bettylou
    Sa informuj, trebárs aj po anglicky, v Indii. kto hľadá nájde, tam to vedia. Tretie oko a otvára vnútornou silou, v podstate je to aktivácia vnútornej žľazy malým chirurgickým zákrokom si to urýchliš, ale je to časť organizmu, ktorá je potrebná len v extrémnych prípadoch, napr. ako mužská mliečna zakrpatená bradavka.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Oliwa Stačí aj po slovensky. Silvinka bude určite celá bez seba...
    hanelie tretie oko má súvislosť s rozvinutím intuície a celkovo lepšieho vedomého vnímania životných súvislostí -
    bettylou ano
      zbaliť
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft ...jej začalo "hrabať".... daň za popularitu.....
    Ing. Ľubomír Janoška kto zbadá ten "prirodzený úsmev", ten ani nezaspí
    korela Toto nie je priama reakcia na Lujzu, iba to sem pripínam.
    Prečo zrazu také hodnotenie na niektoré osoby, keď o tomto hovoril aj staroveký grécky filozofof, a veľmi dávno ešte pred samotným kresťanstvom.
    Hlavná vec, že sa majú znižovať stavy na osemročných gymnáziách, ktoré v minulosti vychovávali budúcu elitu národa. Tie klasické predmety, ktoré sa kedysi normálne vyučovali aj s inými cudzími jazykmi (aj šiestimi naraz, ak nie viac) ako len s európskymi, sú dávno preč.
    Niet sa potom čomu čudovať, kto vedie štát, kto tu kultivuje národ a mal by ho povznášať.
    Ja som na strednej zažila síce povinnú filozofiu, ale o každom filozofovi sa povedali iba tak štyri riadky. Záležalo na vyučujúcom, veľa tomu nedal.
    Povinnú psychológiu nás učil slušný človek.
      zbaliť

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    A načo to potrebuješ? Čo potrebuješ vidieť tým tretím okom?
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    bettylou Jakýý zvedavý , tá žľaza reaguje na svetlo napríklad, zato sa aj volá, že tretie oko. Asi má doma tmu
    duves ešte ma aj nejaky inteligent vyminuskoval.Nič som sprosto nekomentoval, tak nerozumiem, Jednoducho som v škole chybal, ked sa učilo o tretom oku.
    bettylou Možno ste to na vašej škole ani nepreberali, ja trebárs nemám ani šajnu o iných veciach. Na, plus, za odvahu a úprimnosť
    bettylou
      zbaliť

    dmc je offline (nepripojený) dmc

    dmc
    mne ked sa vytvori tretie oko (kurie oko)........normalne idem k doktorke a dam si ho vypalit tekutym dusikom. Som netusil ze si ho mam otvorit. ...najblizsie vyskusam.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.