Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Melnick
Imino ,nemáš náhodou dcéru Vanesku?
Nie, ja mam troch "Musketierov". Hm, princeznu, vlastne KRALOVNU, mam doma iba jednu. Tu najkralovskejsiu. :p :p :p :p :p
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Eulalia
Nika, aspoň to bude veselšie, veď už sme sa zhodli na tom, že PORADUJE CELÁ RODINA . Ja som sa síce ešte nenaučila prikladať obrázky, ale poteším sa z každého tu pricapeného:p . Nech sa teda aj náš drobizg má z čoho tešiť. .
No, ak vies na akej stranke je ten-ktory obrazok ulozeny, cize aku ma adresu (to je tam hore ten uzky pas, kde sa pise: www.blablahocico.sk), tak to pri pisani textu staci napisat takto:

[ img ]http://www.changenet.sk/kzzk/kzzk/pic/pic2/heart08.gif[ /img ] .


Samozrejme ale bez tych medzier v tych "kockatych" zatvorkach, lebo sa ti to ukaze takto ako mne.
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Melnick
Veď také neodolateľné sme všetky. /Teda, nevieme odolať./
Spravne si to napisala. Netreba opravovat.
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

camelfly
ale co, uz sa mi rodinka smeje, ich otazka ked sa ponahlam domov, uz zase ides na PORADU? VSAK SI TAM STALE

nuz, ale co spravim, taha to sem a taha
Juuuuj, ved som najskor takmer "ochorel", ked som bol predosle dva dni mimo Porady, potom som skoro zosedivel, ked som uvidel to mnozstvo prispevkov a teraz uz takmer placem, co mi oci slzia od "nalepenia" na monitor.
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Simonab
Nooo len ja sa už musím venovať aj manželovi. Aby sa mi nestalo, že mi povie, že môžem s tým počítačom aj spať.
Hm, mas pravdu, aj ja by som mal uz sa s vami rozlucit, aby som nemal ustlane vo vedlajsej izbe...
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Simonab
Imi to nevieš, tá fotka už obletela celý svet. Teba poznajú už aj v Afrike. Raz darmo, krása sa nezaprie a my sme hrdé, že máme takého známeho cool clapa. A samozrejme Majka, to ani nehovorím, to je kapitola sama osebe.
Oooo, netusil som, ze tak rychlo budem slavny. Hm, slavnejsi ako Brad Pit, ci Tom Cruise... Preco nie... (ale uzaj naspat na ZEM )
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Melnick





Dali sme vôbec práva,aby sa naša fotka zverejňovala kde kade po kanceláriách? imino priznaj ,neberieš Ty mimo mňa nejaké odmeny?
To som sa ta chcel spytat aj ja... Ved nas ukracuju o tantiemy. Posleme na nich "Urad na ochranu dusevneho vlastnictva a vzacnej zvery"!!!
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Tak, dievcence, branicu som opat poriadne rozcvicil, aj prispevky som preluskal, aj som vam jednu celu stranku "zapratal" no pre dnesok sa uz ale rozlucim s vami, hviezdicky moje poradacke ziarive.

Dobru nocku.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
imino
Nie, ja mam troch "Musketierov". Hm, princeznu, vlastne KRALOVNU, mam doma iba jednu. Tu najkralovskejsiu. :p :p :p :p :p
Šťastná to žena.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

imino
No, ak vies na akej stranke je ten-ktory obrazok ulozeny, cize aku ma adresu (to je tam hore ten uzky pas, kde sa pise: www.blablahocico.sk), tak to pri pisani textu staci napisat takto:

[ img ]http://www.changenet.sk/kzzk/kzzk/pic/pic2/heart08.gif[ /img ] .


Samozrejme ale bez tych medzier v tych "kockatych" zatvorkach, lebo sa ti to ukaze takto ako mne.
Vďaka, večer skúšam .
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

imino
Nie, ja mam troch "Musketierov". Hm, princeznu, vlastne KRALOVNU, mam doma iba jednu. Tu najkralovskejsiu. :p :p :p :p :p
Imino, to si napisal krasne a vies co je este krajsie? ze ty sam si to uvedomujes ze mas doma tu najkralovskejsiu zienku
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

takze to je Imino len pre teba
0 0
alušik alušik

alušik je offline (nepripojený) alušik

Dievčatá, nedá mi, osobitne sa nerozlúčiť s Vami, ktoré ste prispievali do tejto témy. Opäť sa musím priznať - zaostávam v čítaní všetkých príspevkov. Od 1.1. mením zamestnanie a zatiaľ to vyzerá tak, že šanca dostať sa na Poradu je mizivá... Budete mi, všetky chýbať...



Musím sa Vám poďakovať za super chvíle strávené pri čítaní tejto témy - častokrát mi úprimne pozdvihla náladu, keď mi nebolo najveselšie.


Prajem Vám všetkým tie najúžasnejšie a najpohodovejšie Vianoce, aké ste kedy zažili, nech sa Vám splnia všetky Vaše Vianočné a Novoročné priania.

0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Alenka, ale isto sa ozveš ak to bude trošku možné. Veď budeš chybovať. Kam odchádzaš? Nebudeš mať prístup na internet?
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

ved aj ja som pozerala do temy stastne a vesele, ze sa uz akoby lucis Alenka, vsak na vypekanie casu dost
0 0
alušik alušik

alušik je offline (nepripojený) alušik

Doma net vôbec nemám a v práci bude asi tiež problém s prístupom... Budem však na Vás všetkých myslieť a novinky, ak by som sa sem naozaj nijako nedostala, Vám určite dám vedieť cez Majku.
0 0
alušik alušik

alušik je offline (nepripojený) alušik

Joooj, na vypekanie áno. Ale v práci sa nedajú veci odsunúť...Dobieham zameškané, aby niekto, kto nastúpi po mne, nemal dôvod v budúcnosti na mňa pre niečo nadávať a hlavne, aby som nemusela v januári dochádzať po poobediach do Ružomberka, keďže novú prácu mám priamo v DK.
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

alušik
Doma net vôbec nemám a v práci bude asi tiež problém s prístupom... Budem však na Vás všetkých myslieť a novinky, ak by som sa sem naozaj nijako nedostala, Vám určite dám vedieť cez Majku.
ALENKA, tak krasne vianoce aj tebe moja aj tvojej celej rodinke ti zelam, hlavne vela nadhernych chvil a darcekov

0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

camelfly
ALENKA, tak krasne vianoce aj tebe moja aj tvojej celej rodinke ti zelam, hlavne vela nadhernych chvil a darcekov

PS: ALE CITANIE PRISPEVKOV NASPAT TA NEMINIE
0 0
alušik alušik

alušik je offline (nepripojený) alušik

Ď A K U J E M...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať