Zavrieť

Porady

egypt ešte raz

Prosím Vás potrebujem poradiť,chcela by som ísť cestovkou Oros tours
na dovolenku do Egypta a súrne by som potrebovala poradiť či sa oplatí ísť do hotela Empire triton alebo nie, najde sa prosím Vás do bol
v tomto hoteli. Ďakujem.
Usporiadat
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

Skús pozrieť sem, sú tu nejaké recenzie:

http://recenziehotelov.sme.sk/xxx.ph...=Empire+Triton
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
evika evika

evika je offline (nepripojený) evika

chcela by som skúsiť či tu z porady niekto nebol.
0 0
Evaman Evaman

Evaman je offline (nepripojený) Evaman

No, kamoška sa pred týždňom vrátila z tohto hotela. Pochvaľovala si, mali all inc. Videla som aj fotky. Mali 4-posteľovú izbu ale vraj ako letisko. Z fotiek sa mi zdala až príliš veľká a taká jednoduchá , ja mám radšej niečo útulnejšie.Na izbe telka sociálne zariadenie + veľký balkón so sedačkou a stolom. Vnútorné okolie, presne ako v katalógu, v strede veľký bazén , okolo stoly kde sa stravovalo, pri bazéne plážové lehátka + vnútorný bar. Pláž z hotela cez cestu piesočnato-kamienková.Strava vraj dobrá a nadostač , ovocia tiež. Neviem čo konkrétne by Ťa ešte zaujímalo.
0 0
sahara80 sahara80

sahara80 je offline (nepripojený) sahara80

Ja som bola v Empire už 2 krát a práve s Orostoursom a bola som veľmi spokojná ako s hotelom,tak aj s plážou.Podľa mňa (bola som už viackrát) Orostours má najlepšie ceny a páči sa mi aj poloha hotela.Je v centre starej Hurghady a je tam cítiť Orient oveľa viac ako v novej Hrg.O mesiac sa chystám zas do tohoto hotela.Pláž je síce cez ulicu,ale mne to vôbec nevadí a je v 5 hviezd.hoteli s krásnou záhradou, bazenmi, zábranami v prípade vetra a dobrým servisom.All inclusiv už neberávam,mne osobne je zbytočný.Je to rozdiel skoro 100 USD na osobu a keď mám pocit hladu alebo smadu, nie je problém si kúpiť práve na čo a kedy mám chuť.Okrem toho all inclusiv neplatí na fakultatívnych výletoch.Ja cez deň ani doma veľmi nejedávam, tak mi to ani tam hlavne cez to najvacsie teplo nechyba a ani nechutí.
0 0
evika evika

evika je offline (nepripojený) evika

Veľmi pekne Vám ďakujem, chcem sa spýtať, boli ste pozreť aj pyramídy,
koľko stojí taký výlet,na aký sa oplatí ísť, je lepšie si zobrať asi dolare.
Čo by ste mi poradili .
evika
0 0
Evaman Evaman

Evaman je offline (nepripojený) Evaman

No záleží od toho či chceš vidieť toho veľa alebo málo. Ponuky su rôzne od výletu loďou na otvorené more kde môžeš "šnorchlovať" a kúpať sa tam a príjemne si oddýchnuť na okolitom ostrove alebo výlet na obhliadku pyramíd alebo výlet cez Saharu na ťave.. No ak by si toho chcela absolvovať viac je lepšie vziať si poznávací zájazd lebo Ťa to výjde lacnejšie.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
evika
Veľmi pekne Vám ďakujem, chcem sa spýtať, boli ste pozreť aj pyramídy,
koľko stojí taký výlet,na aký sa oplatí ísť, je lepšie si zobrať asi dolare.
Čo by ste mi poradili .
evika
Bola som vlani na pyramídach a už by som viac nešla. Vychádzali sme v noci , išla kolóna autobusov..v každom strážil policajt. Múzeum bez klímy, všade samé kontroly , dnu pustia len bez foťákov a kamier... bola som spotená úplne, lebo ľudí bolo plno tam. Káhira jedno obrovské špinavé mesto....pyramídy nič moc, všade plno piesku a špiny. Cesta naspäť zase dlhá, do hotela sme prišli v noci. Cestou tiež nevidíš žiadnu peknú krajinu. No akurát pocit, že keď som už bola v Egypte , tak som to na vlastné oči videla.
0 0
EFA EFA

EFA je offline (nepripojený) EFA

Nič v zlom Daniela, ale ak si ich už videla, nedivím sa, že už viac nemusíš. Neviem ale, za akých iných podmienok by si ich chcela vidieť. V Egypte bude teplo vždy, kontroly sú nutnosť, za foťák a kameru si môžeš zaplatiť ak chceš robiť snímky a ak sa vyberieš cez púšť na výlet 400 km, tak môžeš predpokladať, aká bude cesta. Neber druhým chuť na zážitky. Egypt je orient, so všetkým, čo k nemu patrí a keby bol iný, už by to nebol Egypt.
0 0
Miriam.x Miriam.x

Miriam.x je offline (nepripojený) Miriam.x

EFA
Egypt je orient, so všetkým, čo k nemu patrí a keby bol iný, už by to nebol Egypt.
Toto si povedala veľmi pekne. Tiež mám taký názor. Ja cestujem preto, aby som videla niečo iné ako máme tu. Je to akoby k nám prišli napr. Japonci a rozčuľovali sa, že u nás je to iné ako v Japonsku.
Bola som pri pyramídach, absolvovala som cestu z Hurghady do Káhiry aj s deťmi (8 a 6r.) a kľudne by som išla znova. Ale to je na každom z vás čo očakávate od dovolenky.
Kto nie je pripravený vidieť niečo nové nech zostane na Slovensku.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Miriam.x
Toto si povedala veľmi pekne. Tiež mám taký názor. Ja cestujem preto, aby som videla niečo iné ako máme tu. Je to akoby k nám prišli napr. Japonci a rozčuľovali sa, že u nás je to iné ako v Japonsku.
Bola som pri pyramídach, absolvovala som cestu z Hurghady do Káhiry aj s deťmi (8 a 6r.) a kľudne by som išla znova. Ale to je na každom z vás čo očakávate od dovolenky.
Kto nie je pripravený vidieť niečo nové nech zostane na Slovensku.
Ja chodím na dovolenky , aby som aj niečo videla....preto sa vždy zúčastním aj výletov, zažila som všelijaké výlety a napísala som len svoj názor na výlet na pyramídy. Nebudem jej kvetnato opisovať niečo, čo "kvetnaté" nebolo. Nech je pripravená na to , čo ju tam čaká.... Prešla som už kus sveta, videla rôzne kultúry a Egypt ma vôbec nenadchol.
0 0
Miriam.x Miriam.x

Miriam.x je offline (nepripojený) Miriam.x

Danielka, nikomu neberiem jeho názor, poznám viac ľudí, ktorým sa Egypt nepáči. Každý kto cestuje by sa mal pripraviť na to, že sú rôzne kultúry a rôzni ľudia a arabi sú iní ako my. Je pravda, že na naše pomery nie sú práve najčistotnejší, ale pre nich sme divní zas my, že stále upratujeme. Určite by som nechcela v tej krajine žiť, ale na dovolenku tam môžem isť hocikedy, pretože je tam čo pozerať. Možno si mala smolu s tým výletom, ja som bola v Egypte 3x a až ten tretí som našla odvahu ísť na ten výlet, pretože všade okolo mňa boli ľudia, ktorí hovorili niečo podobné ako ty. Mne sa ten výlet veľmi páčil a som rada, že som tam išla. Ale to fakt záleží od toho kto čo očakáva od dovolenky, každému sa páči niečo iné.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Miriam.x
Danielka, nikomu neberiem jeho názor, poznám viac ľudí, ktorým sa Egypt nepáči. Každý kto cestuje by sa mal pripraviť na to, že sú rôzne kultúry a rôzni ľudia a arabi sú iní ako my. Je pravda, že na naše pomery nie sú práve najčistotnejší, ale pre nich sme divní zas my, že stále upratujeme. Určite by som nechcela v tej krajine žiť, ale na dovolenku tam môžem isť hocikedy, pretože je tam čo pozerať. Možno si mala smolu s tým výletom, ja som bola v Egypte 3x a až ten tretí som našla odvahu ísť na ten výlet, pretože všade okolo mňa boli ľudia, ktorí hovorili niečo podobné ako ty. Mne sa ten výlet veľmi páčil a som rada, že som tam išla. Ale to fakt záleží od toho kto čo očakáva od dovolenky, každému sa páči niečo iné.
Miriam asi si , chcela vedieť či bol niekto na pyramídach, napísala som jej svoj názor. Ty máš iný názor, napíš jej ho a ona si urobí svoj , keď na ten výlet pôjde. Neviem prečo ma tu chceš o niečom presviedčať. Na toto asi nebola táto téma založená, aby sme si tu my dve vymieňali svoje názory o Egypte.

A nakoniec...nechceš tvrdiť, že ten výlet prebiehal ináč ako som to opísala, že som ho opísala nepravdivo?
Naposledy upravil DanielaSL : 13.08.06 at 10:48
0 0
Miriam.x Miriam.x

Miriam.x je offline (nepripojený) Miriam.x

DanielaSĽ
Miriam asi si , chcela vedieť či bol niekto na pyramídach, napísala som jej svoj názor. Ty máš iný názor, napíš jej ho a ona si urobí svoj , keď na ten výlet pôjde. Neviem prečo ma tu chceš o niečom presviedčať. Na toto asi nebola táto téma založená, aby sme si tu my dve vymieňali svoje názory o Egypte.
Nechcem ťa o ničom presviedčať, ty máš svoje zážitky a ja zas svoje. Ja som mala smolu, že som bola obklopená takými ľuďmi ako si ty a tak som sa dostala k pyramídam až na tretí krát, a preto som chcela aby Evika vedela, že to čo si napísala ty je len tvoj subjektívny názor, a že sú aj ľudia, ktorým sa výlet k pyramídam páčil.
Prajem všetkým pekný deň.
0 0
EFA EFA

EFA je offline (nepripojený) EFA

Optimista vidí pohár poloplný, pesimista poloprázdny. Egypt je arabská krajina, takže netreba očakávať Švajčiarsko. Pyramídy a egyptské pamiatky sa dajú pozrieť len v Egypte a preto treba počítať s podmienkami, aké sú tam.
0 0
Mikolajova Mikolajova

Mikolajova je offline (nepripojený) Mikolajova

Vo štvrtok som sa vrátila z Egypta a žiaľ musím povedať, že som bola sklamaná. Boli sme aj na výlete v Luxore, no ak mám pravdu povedať bolo to pre mňa dosť náročné nakoľko človek musí byť pripravený na 55 stupňové teploty, čo žiaľ ja ani môj žalúdok nezvládol. Inak určite už keď ste v Egypte, treba ísť pozrieť aj na tie fakultatívne výlety.
0 0
radoslavcik radoslavcik

radoslavcik je offline (nepripojený) radoslavcik

ja napisem iba ze egypt je asi pre ludi co chcu spoznavat inu krajinu a inych ludi a je tam krasne ( az na spinu na ulici)ale najskor tam pojdem za 30 rokov a cez orostours vzivote nepojdem nikde
0 0
sahara80 sahara80

sahara80 je offline (nepripojený) sahara80

samozrejme sú aj iné CK, napr. Fishcer, Neckerman atď. ale za oveľa vyššie ceny. Za málo peňazí predsa nie je veľa muziky . Iba by ma zaujímalo, čo také zlé vykonal alebo nesplnil podľa očakávania Orostours? My sme s ním boli 2 krát, 3 krát sme boli s Kartágom, raz s Koalou a tiež s Firom a Saturom niekoľkokrát a neboli žiadne citeľné rozdiely medzi nimi. Ani tieto CK nám nezabezpečili samostatného delegáta pre každú osobu,ktorá by nás držala za ruku počas celého pobytu.Kontakt na delegáta sme vždy mali a keď náhodou bolo treba, tak bol k dispozícii. Je pravda,že Orostours má dosť málo hotelov v ponuke, ale ten, ktorý my chceme a nám vyhovuje má práve aj on.
0 0
evika evika

evika je offline (nepripojený) evika

mám z toho všetkého teraz zmiešané pocity, dovolenku mám zaplatenú,
názory sú rozdielne teraz nevie či nebudem banovať.
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

evika
mám z toho všetkého teraz zmiešané pocity, dovolenku mám zaplatenú,
názory sú rozdielne teraz nevie či nebudem banovať.
Určite nebudeš.
0 0
ata111 ata111

ata111 je offline (nepripojený) ata111

evika
mám z toho všetkého teraz zmiešané pocity, dovolenku mám zaplatenú,
názory sú rozdielne teraz nevie či nebudem banovať.
Evika, neboj, buď rada, že koľko ľudí, toľko názorov. Myslím, že každý má trochu pravdy zo svojho pohľadu. Mňa napríklad absolútne nadchol výlet do Luxoru, nakoľko program bol veľmi bohatý a veľa sme toho videli. To, že bola horúčava? Veď sme v Egypte, sprievodkyne - mimochodom veľmi šikovné dievčiny - neustále pripomínali pitie vody. Keď už som tam, chcela som vidieť aj pyramídy. Jasné, že ťa čaká dlhá cesta, no a čo. Deň pred výletom a ráno antinal a veľa nie ľadovej vody cez deň. V tvojom hoteli som nebola, boli sme v Makadi club, 4* - bolo super, ale bol ďaleko od Hurgády. Po večeroch mi chýbalo túlanie sa po obchodíkoch. To v Hurgáde budeš mať. A päť hviezdičiek je už aj na Egypt slušné. Neboj a choď. Aspoň raz takúto dovolenku je treba zažiť. Šťastne sa vráť a potom napíš.
P.S. Ide o 3* hotel, podľa web stránky CK. Vyzerá perfektne aj napriek málo hviezdam. Referencie sú dobré, takže už len nebáť sa pomsty faraónov a vychutnať si pri všetkých nutných hyg. opatreniach peknú dovolenku.
Naposledy upravil ata111 : 14.08.06 at 11:14
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať