Zavrieť

Porady

SAP Business One

Poznáte niečo takéto?

SAP Business One pokrýva všetky hlavné oblasti procesného riadenia firiem ako sú financie a účtovníctvo, banka a pokladňa, nákup, predaj a riadenie skladu, finančné plánovanie a controlling, personalistika a mzdy, majetok, CRM, servis, výroba a e-Commerce.


Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

    Gabi03
    Dada
    Poznáte niečo takéto?

    SAP Business One pokrýva všetky hlavné oblasti procesného riadenia firiem ako sú financie a účtovníctvo, banka a pokladňa, nákup, predaj a riadenie skladu, finančné plánovanie a controlling, personalistika a mzdy, majetok, CRM, servis, výroba a e-Commerce.


    Niečo mi to hovorí.

    Dada je offline (nepripojený) Dada

    Dada
    Gabi03
    Informačný systém. Čo konkrétne potrebuješ vedieť?
    Všetko, čo vieš. Akákoľvek informácia poteší.

    Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

    Gabi03
    Takto to je ťažké. Je to informačný systém pre riadenie podniku, vrátane obchodnej a účtovnej evidencie. Sa pýtaj konkrétne. Ak viem, odpoviem.

    Dada je offline (nepripojený) Dada

    Dada
    Gabi03
    Takto to je ťažké. Je to informačný systém pre riadenie podniku, vrátane obchodnej a účtovnej evidencie. Sa pýtaj konkrétne. Ak viem, odpoviem.
    Oslovili nás, že či to nechceme. Tak zisťujem ČO to vlastne je. Či je to dobré. Pre koho je to dobré a tak. Nič konkrétne na TO sa neopýtam, lebo neviem čo to je. Asi tak.
    Či je to výhodné, nevýhodné, dobré, nedobré....

    Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

    Gabi03
    No ak chcete metiť nejaký ten systém, resp. máte len účtovný. Ja som počula, že to celkom dobre funguje. Záleží aj na tom, aká veľká firma ste. Sú tam vlastne viac-menej prepojené jednotlivé obchodné operácie, ktoré sa ďalej môže pretransformovať aj do účtovných, resp. nejakých reportov. Je to vlastne krabicový systém, ale že vraj prispôsobený užívateľom, t. j. môžeš si ho upraviť podľa vlastných potrieb.

    Dada je offline (nepripojený) Dada

    Dada
    Gabi03
    No ak chcete metiť nejaký ten systém, resp. máte len účtovný. Ja som počula, že to celkom dobre funguje. Záleží aj na tom, aká veľká firma ste. Sú tam vlastne viac-menej prepojené jednotlivé obchodné operácie, ktoré sa ďalej môže pretransformovať aj do účtovných, resp. nejakých reportov. Je to vlastne krabicový systém, ale že vraj prispôsobený užívateľom, t. j. môžeš si ho upraviť podľa vlastných potrieb.
    Počuť som počula aj ja, konkrétne skúsenosti niekto nemáte?

    brute je offline (nepripojený) brute

    brute
    Dada ja pracujem na jeho vyvoji. Je to dobry software pre evidenciu skladovych zasob. Povedal by som ze je to jeho najsilnejsia sranka. Takze ak firma obchoduje s tovarom, urcite by som si na tvojom mieste zapytal DemoCD na odskusanie a potom uvidis. Ak firma poskytuje cisto sluzby, poobzeral by som sa po inom lacnejsom rieseni.

    Hlavne silne stranky:
    - skladove hospodarstvo
    - lahko prisposobitelny pre firmu (avsak to si vyzaduje dalsie naklady podla poziadaviek)

    Hlavna slaba stranka:
    - neobsahuje uctovanie miezd
    - popytaj na limitacie (napriklad neodporuca sa pouzivat moznost ist s tovarom na sklade do minusu, odporuca sa uprednostnit skladovu metodu Moving Average Price pred FIFO, atd.)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.