Zavrieť

Porady

otazka ohladom mzdy

Dobry den mal by som taku otazku som zamestnany vo sfere verejnej spravy kde mam jednu stabilnu pracu , ale pred par rokmi som zacal do plusu robit aj sofera na 9 miestne auto kde chodime po Slovensku a v zahranici ale max tak 2000 km mesacne no na toto mi pribudaju k vyplate s 28 eurami, co este samozrejme zdania , preto mam otazku ci to je normalne alebo co s tym spravit lebo stale si nieco krasne vymyslia len aby sa nemuselo platit , kde to ako by som mal vedla toho druhe zamestnanie a samozrejme nie malu zodpovednost ked sme v aute 9 osob cize napriklad den vyzera tak sadneme do auta idem napriklad 150 km do ciela tam potom pracujem aj ja 8-12 hodin a potom este spat 150 km , niekedy to je samozrejme aj viac napriklad 350 km tam plus praca a spat 350 km da sa s tym nieco robit ? myslim ako platovo alebo ? dakujem pekne za odpovede
Naposledy upravil ivka70 : 27.05.18 at 16:47
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    expeeert je offline (nepripojený) expeeert

    expeeert
    Neviem ako v štátnej "firme" ale u nás v súkromnej to normálne preplácajú hodinovkou - nadčasmi - striedajú sa viacerí šoféri, aby neprešvihli počet povolených nadčasov - ale len keď je to mimo bežnej pracovnej doby.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.