Zavrieť

Porady

kupele Bojnice alebo kupele Lučky

neviem sa rozhodnut kde stravim kupelnu liecbu na pohybove ustrojenstvo su to moje prve kupele
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Na pohybove ústrojenstvo kupele Bojnice

    zajko51 je offline (nepripojený) zajko51

    zajko51
    Ja by som šla do Bojníc. Bola som kedysi aj aj, ale Bojnice sú na pohyb, i keď teraz je to pomiešané

    Valcake je offline (nepripojený) Valcake

    Valcake
    Bola som v Lúčkach dávnejšie a nadmieru spokojná. Kamarátka teraz bola v Trenč.Teplic.nadmieru spokojná.
    veronikasad Bola som v Lúčkach pred tromi rokmi, tiež som bola spokojná. Ale tie sú špecializované na gynekologické ochorenia, aj keď teraz liečia všade a všetko. Rovnako Bojnice ponúkaju na liečbu gynekologických ochorení ...

    Lenka.re je offline (nepripojený) Lenka.re

    Lenka.re
    V oboch týchto kúpeľoch ti dokážu pomôcť s chorobami pohybového ústrojenstva. V Bojniciach síce liečia pohybové ochorenia dlhšie, ale rovnako kvalitnú starostlivosť poskytnú aj v Lúčkach.
    Naposledy upravil ivka70 : 08.08.18 at 09:03 Dôvod: reklama
    Lenka.re Bardejov patrí určite medzi špičky, čo sa týka kúpeľnej starostlivosti, ale pre ľudí zo západného Slovenska je asi trochu od ruky.
    Mária27 ná nech

    kupele Bojnice alebo kupele Lučky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.