Zavrieť

Porady

nastenne svietidlo + senzor

Zdravim, hladam uz niekolko hodin nastenne interierove led svietidlo + senzor (poybovy + sumrakovy).
Z technickeho hladiska by sa mal dat nastavit sumrakovy senzor na urcitu intenzitu svetla (aby pri pohybe nezasviecovalo aj cez den) a aby sa dalo nastavit aj na vzdialenost senzora (napr. na 5 m (dalej nie)).
Potrebujem snimat len 45° cize aj nejaku elegantnu zaslepku na cast senzora.
Svetlo by malo sluzit len na prechod po chodbe/schodisti, cize nic extra osvetlujuce, staci nejake intimo (max 1-2W led).
Idealne zo zabudovanym zdrojom.
Presiel som si toto https://www.google.sk/search?safe=ac....0.Z-Maz7nJqS0 ale tie co sa mi pacia nemaju senzor, tie co maju senzor su zas vacsinou do exterieru .... proste nemozem si nijako vybrat.
Vedel by mi niekto poradit ??
Do kamennych obchodov nemam velmi casu ist .... ale ak nic na nete nenajdem, tak budem asi musiet navstivit aj kamenak
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    Veď to, že je do exteriéru nevadí. Takú lampu môžeš dať aj do interiéru. Len opačne sa to nedá - dať interiérovú lampu do exteriéru.

    A ak nemá senzor, tak kúp senzor samostatne. Nemusí byť integrovaný v lampe.

    A ak si hen z tej plejády nevieš vybrať, tak potom si veľmi náročný a neviem, čo hľadáš.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Fero11 Vidim, ze asi budem musiet navstivit kamenak .... To mi je uplne jasne, ze svetlo si mozem dat aj do interieru (IP krytie) a senzor davat mimo lampu .... to hadam nie (vobec sa to tam nehodi).
    To ma ist na prechod z maleho schodiska cez izbu z TV na velke schodisko. Pojde to na stenu z lamanym kamenom a zenzor by tam asi vyzeral dost blbo
    vicktor Uz ten lamany kamen v interieri musi vyzerat dost blbo. Videl som dve take obyvacky - strach a hroza.
    Tvoje vyhladavanie naslo dobru ponuku. Hoci to co sa ti paci je extererove, nevahaj a mas problem vyrieseny.
    Fero11 Preco by lamany kamen mal vyzerat blbo ? https://www.google.sk/search?safe=ac....0.poeOd_Pe3MI
    vicktor Lebo je to ako v jaskyni.
    Fero11 To je tvoj nazor
      zbaliť

    nastenne svietidlo + senzor

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.