Zavrieť

Porady

Prava rodicov

Chcela by som sa opytat: S priatelom ktory je obcan CR mam 2 mesacneho syna niesme manzelia priatel ma opustil kvoli byvalej priatelke a odisiel od nas naspat do ciech .Teraz sa mi vyhraza ze mi vezme syna a ze mu ho musim davat kazde 2 tyzdne na vikend . Syna sice nekojim ale bojim sa mu ho davat ze mi ho nevrati. Ziadost o zverenie do mojej staroslivosti uz riesim ale pokial neprebehne sud neviem ako mam postupovat.Za kazdu radu Vam vopred Dakujem


zlucene z dalsej otazky:
Narok otca na navstevy maloleteho
Dobry den chcela by som sa opytat: s priatelom ktory ma ceske obcianstvo a trvaly pobyt v Cechach mam 3 mesacneho syna priatel ma opustil ked mal maly 2 mesiace a odisiel za svojou byvalou priatelkou do Ciech . S jeho navstevami a stretnutiami nemam problem nakolko na to ma narok a aj ja som mu to niekolko krat povedala ze moze kedykolkvek za malym prist ale on by chcel prist za malym a vziat ho von na prechadzku aj s tou jeho priatelkou preto sa chcem opytat ci by bol problem keby som s tymi prechadzkami nesuhlasila nakolko sa mi aj vyhrazal ze mi ho zoberie.Podany navrh na opatrovnictvo o maleho na sude uz mam. Dakujem
Naposledy upravil ivka70 : 14.09.18 at 14:05 Dôvod: zlucenie
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Treba ist na odbor starostlivosti o deti UPSVaR a spolu s nimi poziadat o predbezne opatrenie ohladom starostlivosti o dieta. 2 mesacne dieta ani sud neprideli otcovi na cely vikend, zvycajne ho moze len navstevovat par hodin za pritomnosti matky. Sucasne treba spisat aj navrh na vyzivne.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.