Zavrieť

Porady

"Sleeve” gastrektómia - resekcia žalúdka

Ahojte, je tu niekto kto má nejakú skúsenosť s resekciou žalúdka, čiže chirurgickým odstránením časti žalúdka? Zaujímajú ma osobné skúsenosti ľudí s týmto výkonom, ako to zmenilo život, pooperačné skúsenosti atď.
Krásny predvianočný čas všetkým.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Ak nezmení životný štýl, tak ešte pár rokov a... hin.
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Pýtaš sa, kto má osobné skúsenosti
Ak máš TV kanál "TLC", môžeš sledovať seriál "Môj 270 kg život", kde sú uvádzané reálne príbehy ľudí s nadváhou, operačné zákroky, pooperačné odporučenia, skúsenosti...všetko komplexne.
Ak sa mám vyjadriť, tak týmto zákrokom nekončí problém s nadbytočnými kg, začína tvrdý režim príjmu množstva potravy, kalórií, nutnosť pohybu a samozrejme následne prichádza problém s nadbytočnou kožou, ale to je už estetický problém. Úplná zmena životného štýlu je aj po absolvovaní tohto zákroku nutná!
Pouvažuj, či do toho treba ísť, pokiaľ ešte nemáš natoľko roztiahnutý žalúdok tak, že bez veľkého množstva potravy nemôžeš "fungovať" a zamysli sa...v takýchto prípadoch býva potrebný aj psychológ.
Pokús sa zmeniť stravovacie návyky aj bez zákroku, pokiaľ je to u teba možné, chce to odhodlanie, vôľu...pokiaľ nie je neskoro. Nepapať!!! Denný príjem 1200 kalórií+pohyb, primeraný k tvojmu fyzickému stavu, vždy to ide.
4 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Sember (Dnes 21:41) to je jej sukromna vec

---------------------------

Sleeve” gastrektómia - resekcia žalúdka
Dnes 09:48
mi-ma-bo
Ahojte, je tu niekto kto má nejakú skúsenosť s resekciou žalúdka, čiže chirurgickým odstránením časti žalúdka? Zaujímajú ma osobné skúsenosti ľudí s týmto výkonom, ako to zmenilo život, pooperačné skúsenosti atď.
Krásny predvianočný čas všetkým.

=======================



Hm...takže pre zadávateľku je to jej súkromná vec.

Pre tých ostatných je to potom čo ???



Ty môj oný...
0 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Napriek tomu, ze ta zaujimaju skusenosti s resekciou a zrejme si sa pre nu uz rozhodol, moja rada je nerob to, hladaj inu cestu. Tu viac pisat nebudem, lebo...
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Ty nedáš pokoj?!
21126208_308325712972276_5878741477151997952_n.gif  
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať