Zavrieť

Porady

Vodovodná batéria

Ahojte, podelíte sa so mnou o svoje skúsenosti.
V piatok mi vymenili v kúpelni vodovodnú batériu - je spoločná do umývadla aj vane.
Ale natrafila som na problém, nemôžeme používať sprchu, lebo ten "cuplík" čo slúži na prepínanie sprchy nedrží, vracia sa do pôvodného stavu.
Ak by išlo o slabý tlak vody, to predsa v paneláku nevieme ovplyvniť. Čo sa dá s tým urobiť? Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

    Zdeni
    AntekaK
    Ahojte, podelíte sa so mnou o svoje skúsenosti.
    V piatok mi vymenili v kúpelni vodovodnú batériu - je spoločná do umývadla aj vane.
    Ale natrafila som na problém, nemôžeme používať sprchu, lebo ten "cuplík" čo slúži na prepínanie sprchy nedrží, vracia sa do pôvodného stavu.
    Ak by išlo o slabý tlak vody, to predsa v paneláku nevieme ovplyvniť. Čo sa dá s tým urobiť? Ďakujem.
    Jednoznačne reklamovať.

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Tento problém sa zvykne riešiť tenkou gumičkou......keď vytiahneš cuplík, posunieš ju tak, aby sa nemohol vrátiť.

    Orim je offline (nepripojený) Orim

    Orim
    Je to smutné ale väčšinou sa "cuplíky" vracajú späť a je treba dosť vysoký tlak aby držali hore. Ono to môže byť aj na ďalšej. Skús si vyskúšať silu toho ťahu a uvidíš že je všade skoro rovnaký a ťažko to drží.

    Dobre sa osvedčujú rôzne pomôcky vlastnoručne vyrobené

    AntekaK je offline (nepripojený) AntekaK

    AntekaK
    Ahojte, veľmi pekne Vám ďakujem za odpovede a rady, niečo s tým musím urobiť, ešte raz vďaka.

    borob je offline (nepripojený) borob

    borob
    u mna stači vydvihnuť a potom pootočíť a ostane v hornej polohe ak máš šťastie tak to bude fungovať aj u Teba.

    rede je offline (nepripojený) rede

    rede
    My sme menili pred mesiacom v kúpelni všetky za termostatické. Akurát na vaňovej sa vyskytol tento problém. Manžel bol riadne napálený na výrobcu a už sme to chceli riešiť tou gumičkou. Až kým som si teraz prečítala príspevok od Boroba. Hneď som to išla vyskúšať a naozaj, po pootočení cuplíka sprcha funguje. To budem mať super novinu pre manžela, keď príde domov, alebo mám naňho zahrať, že som veľmi múdra?

    suzuki je offline (nepripojený) suzuki

    suzuki
    Aj my sme mali podobný problém a môžem Ťa upokojiť, onos sa to postupne vyrieši aj samo, pretože tam postupne pribudne vrstva vodného kameňa a už to padať nebude. Aspoň u nás to tak bolo.

    spilo je offline (nepripojený) spilo

    spilo
    pracujem s bateriamy v kupelnovom studiu a sem tam pridu aj "odbornici" vodari ale to je niečo ine ak nechce ostať v zopnutej polohe skuste pustit vodu na plno to by malo udržať otvorene a ak ani to tak reklamovat

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    spilo Pozri príspevok
    pracujem s bateriamy v kupelnovom studiu a sem tam pridu aj "odbornici" vodari ale to je niečo ine ak nechce ostať v zopnutej polohe skuste pustit vodu na plno to by malo udržať otvorene a ak ani to tak reklamovat
    spilo, reklamovať to už asi nebudú, veď od zadania otázky uplynuli 3 roky!!!

    Načo otváraš tak starú tému?

    mareko je offline (nepripojený) mareko

    mareko
    spilo Pozri príspevok
    pardon troška som si nevšmol datum a nudil som sa doma tak som brázdil po fore
    Tak toto sa stalo už aj mne. Niet nad rýchlu radu, veď ten čas tak letí...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.