Zavrieť

Porady

Kde sa nachádza odborná štátna asociácie spo posudkovej organizácie

Anketa: Adresa na nezávislého posudkoveho znalca oblasti obuvi

Počet hlasujúcich
0. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Kde sa nachádza (presná adresa) štátny posudkový nezávislý znalec v oblasti bezpečnostnej obuvi

    0 0%
  • Tel.kontakt na znalca posudkovej štátnej správy.

    0 0%
Hlasovanie s viacerými možnosťami.
Dobrý večer prajem, mám problém s reklamáciou bezpečnostnej protiporeznej politickej obuvi vm cardiff označ.normou S3. Viete mi prosím Vás poradiť kde by som sa mal obrátiť a na koho,pprp.ktoru organizáciu ktorá má právo na posúdenie veci ohľadom neuznanej reklamácie tejto obuvi ktorá sa po dvoch dňoch v robote natiahla natoľko, že aj keď majú rychloviazanie ktoré je tak ako na topánke, tak aj na rychlošnurovaní čo je v podstate kožený pás v strede so zipsom ktorý sa k topankam jednoducho pripevní pomocou šnúrok. Na tretí deň v práci sa už topánky nedali ani dotiahnuť a bez potreby použitia zipsu, alebo povolenia šnúrok som topánku stiahlo z nôh ako gumáky. Na predajni moju reklamáciu vybavili tým spôsobom, že topánky poslali z predajne ktorá sa nachádza v Prievidzi svojmu kolegovi do cca 5km vzdialených Bojniciach a tam dali klasickú obdĺznikovú pečiatku čiernej farby s tým,ze neuviedli ani meno kto reklamáciu vybavil-zamietol,ani dátum vydania a ďalších pochybení ohľadne produktu ktorý sa keďže je kompletne kožená táto obuv tak natiahla že z topánok kľudne môžem doslova vyskočiť ako z rybárskych nohavíc.
Ďakujem za odpoveď na koho, alebo na ktorú inštitúciu ako je VIPOTEST sa mám obrátiť.
S pozdravom Stanislav Štrbavý Handlová
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Kde sa nachádza odborná štátna asociácie spo posudkovej organizácie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.