Zavrieť

Porady

Prečo mi nefunguje inštalácia programov v PC?

Dobrý deň, po preinštalovaní windowsu mám snahu nainštalovať antivírus, winrar a iné maličkosti, žiaľ po stiahnutí mi nič nejde otvoriť a nainštalovať. Vedel by mi niekto, prosím Vás poradiť? Rovnako je tu problém so samovoľným prepínaním anglickej klávesnice na slovenskú a naopak.
3 komentárov     zbaliť
misoft A čo ti presne píše, keď sa snažíš inštalovať? Niektoré (skoro všetky) programy je potrebné inštalovať ako správca. Najmä ak ideš na lokálnom (user) účte.
Klávesnica - nastav si region Slovensko!! Darmo tam dáš klávesnicu SK, keď máš region US - OS to nastaví na predvolenú US klávesnicu.
Lukasz11 Som správca PC, nepíše mi práveže nič. Stiahnem napr. antivírak a to je všetko, ďalej sa so stiahnutým súborom nedá už pracovať...
misoft Aký OS? Odkiaľ sťahuješ? Aký súbor stiahneš? Má to svoj inštalátor, alebo je to komprimovaný súbor?
Veštecké gule sme nefasovali:
Toto si prečítaj: https://www.porada.sk/t216110-etiketa-porady.html - ako sa kladú otázky.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Lukasz11 Windows XP.
    danno177 Tak to sa necuduj podpora pre XP už davno skončila takže už programi nan nenainstaluješ.
    misoft To si mal uviesť ako PRVÉ!!!!!!!!!!!
    Antiviráky pre XP-čká - musíš hľadať staršie verzie - ešte možno Avast, ale to musíš mať SP3. Miesto WinRAR si vyhľadaj 7-zip - ten by ešte mal fungovať aj na XP. Miesto Office - tie na XP nepôjdu vôbec - skús Libre Office.
    Lukasz11 Vďaka páni.
    danno177 Nainštaluj si W7 a maš bez problemov.
      zbaliť

    Prečo mi nefunguje inštalácia programov v PC?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.