Zavrieť

Porady

Kde odovzdať teplomer?

Doma mám odložené už 3 rozbité teplomery. V lekárni ich nechcú, nevie niekto, kde ich mám odovzdať?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    Všimla si si, keď bola najnovšia aféra s ortuťou, že to nevedel ani minister vnútra? Keď to odvážali, mala som pocit, že ide o cvičenie CO. Sama som zvedavá, kam vlastne s takýmto odpadom.

    Nika je offline (nepripojený) Nika

    Nika
    Ja som ich dávala do lekárne, zabalené aby z nich nevytiekla ortuť. Bola som sa najprv opýtať. Možno v inej lekárni nebudú robiť problém....skús. Ešte mi aj poďakovali že som ich nedala do kontajnera a že keby to každý takto robil........
    Monika Kováčová
    luluhaha
    ..žeby do lekárne?
    Prisahám, že v lekárni neberú...

    Ale medzitým som sa dočítala, že Mestský (obecný) úrad by mal 1x do roka oznámiť občanom kde a kedy môžu odovzať nebezpečný odpad - tam totiž ortuť patrí.

    Zatiaľ mám odložené 3 kusy.
    Monika Kováčová
    Ešte chvíľu a zavrú ma za nelegálne držanie väčšieho množstva nebezpečných látok...

    Nika je offline (nepripojený) Nika

    Nika
    judita1971
    mrkni sa čo píše ministerstvo životného prostredia:
    http://www.enviro.gov.sk/servlets/pa...d=25&o_id=5493
    Zdá sa, že najjednoduchšie bude teplomery položiť niekde vonku a privolať hasičov.......

    vikinka je offline (nepripojený) vikinka

    vikinka
    Treba sa spýtať na zbernom dvore,myslím že tam odoberajú aj nebezpečný odpad,pokiaľ vo vašej obci alebo meste máte také niečo zriadené.

    Kde odovzdať teplomer?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.