Zavrieť

Porady

Tlačiareň EPSON L3050

Dobrý večer, neviete mi prosím poradiť či Tlačiareň EPSON L3050 vezme aj 300g papier? Lebo skúšala som to a raz vezme a raz nie tak neviem. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Tristovku by som do tej tlačiarne neodporúčal. Nie je istota, že ju pretiahne cez tlačiareň. Kompromis - max 225-250g/m2

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Tlačiareň je konštruovaná na obyčajný papier do 90 g/m2. Doporučené fotopapiere majú do 225 g/m2. Takže 300 gramový papier ti niekedy môže zobrať, niekedy nie.
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    tamca001 dakujem a nevedeli by ste mi poradit ktora atramentová tlačiaren vezme 300g papier? Dakujem
    Chobot Bohužiaľ neviem. Ale to už siahaš do kategórie profesionálnych tlačiarní. Lepšie kancelárske tlačiarne sú do tých 250 g/m2.

    Plánuješ tlačiť pravidelne a veľa na takom papieri?
    tamca001 ano určite pravidelne a veľa obrázkov. Mala som doteraz CANON TS5050, ktorá mi tento papier brala ale pokazila sa. Chcela by som ale niečo s kvalitnejšími farbami.
    marjankaj A koľko máš toho papiera? Za paletu?
    ivka70 Cannonky maju hlavne iny sposob podavania papiera, preto tam prejde aj hrubsi papier (netocia ho) ... skus nejaku Cannon, ked si bola spokojna ....
    tamca001 nerozumiem úplne otázke, ja na neho tlačím naše produkty ktoré robíme čiže ho kupujem pravidelne
    misoft
    ivka70 (Dnes 14:17) Cannonky maju hlavne iny sposob podavania papiera, preto tam prejde aj hrubsi papier (netocia ho) ... ................
    -----------------------------------
    Si si na 100% istá?
    L3050 práve ten papier nepodáva rovno - vedie cez vodiace valce.
    Obrázky v manuáli!
    https://download.epson-europe.com/pu...on628815eu.pdf
      zbaliť

    Tlačiareň EPSON L3050

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.