Zavrieť

Porady

Pracovny kalendar pre nepretrzitu prevadzku

Potrebovala by som niekoho kto by mi pomohol naplánovať pracovný kalendár na celý rok 2020 pre nepretržitú prevadzku. Kolega to robi ručné nie v programe a moc po ňom neostalo.sampzrejme by som to nechcela zadarmo ďakujem za každú pomoc
sliver69 Ono by sa to dalo asi pekne a dynamicky navzorcovat v Exceli, len by som asi potreboval nejake info naviac. Ja o nepretrzitej prevadzke neviem nic a ani o tom kolko ludi by sa ten calendar mal tykat (teda je to jeden clovek, alebo 2, 3 smeny alebo sa jedna o konkretne osoby ktore sa maju striedat a ten calendar ma teda zaznamenavat kazdeho a pod). Ako vravim, malo by to ist ale bez nejakych info navyse s tym neviem pohnut.
sliver69 Viete mi teda poslat co potrebujete nejak presnejsie?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kgl Chcela by som sa poradiť zamestnanci majú naplánovaný pracovný kalendár a v mesiaci október tam vyskakuje sviatok ale my pre nich nemáme prácu. Môžem danú smenu prehodiť na iný deň z toho sviatku? Aby tam nemali dennú ale voľno?
    misoft
    Prečo sa v komentári opakuješ?
    Nevieš sa dočkať?
    Tu na Porade sa radí dobrovoľne a vo voľnom čase - nie je to on-line poradňa.
    kgl Nemyslela som to zle a nikoho som nechcela otravovať a som si vedomá že to nie je online poradňa ak niekto nechce nemusí reagovať.
      zbaliť

    Pracovny kalendar pre nepretrzitu prevadzku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.