Zavrieť

Porady

Baktéria Morganella morganii z kultivácie moču

Dobrý deň, vie mi niekto poradiť, aký je postup pri tejto infekcii. Sú nutné antibiotiká.ďakujem
smiem Ivka mudra rada , ale neriesi moju otazku. S vrucnou vdakou
ivka70 aku otazku? otazku, ci ti vie niekto poradit, si dostal plne zodpovedanu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    " smiem (Dnes 11:30) Smiech aj na uzavretu, podla Vas oznamovaciu vetu.? Existuje odpoved, ano, nie neviem. Nerozumiem, preco reagujete, ked to nikam nevedie. Popisat celu anamnezu, je v tejto konverzacii z mojho pohladu zbytocne. Radsej si uctime statny smutok a modlime sa, aby nevyhasol onedlho aj moj zivot. Hmmm usmievany vikend. "
    ----------------------------------
    Zaregistrovaný nick toť dnes, krátko po polnoci.
    To sa museli tie baktérie riadne rozšantiť....kuwy jedne.

    Keďže si našla Poradu a položila otázku, tak by si si mohla nájsť aj niečo o tej baktérii.
    Ja ale viem (aj bez google), že baktérie sa liečia zásadne ATB...a to veľmi silnými, ktoré majú solídne vedľajšie účinky.

    Keďže vravíš o anamnéze, tak túto popísal jedine lekár...zistená baktéria určite nebola zistená očúraním tehotenského testu...túto tiež zistili jedine v labáku.
    Tie primerané ATB predpíše jedine lekár...nik iný.

    Smiech ?
    Ani nie...skôr plač.


    ...apropó...neuctievame si štátny smútok...uctievame si obete dopravnej nehody.
    Za svoj život sa modli hlavne ty....
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    marjankaj On sa niečo pýtal? Myslel som že je to oznámenie.
    smiem Mile, je tam opytovacie zameno aky, teda otvorena otazka, ktore pokracuje jednoduchym suvetim v opytovacie forme, lebo na zaciatku je slovny druh c. 5 = sloveso! drahy marjankaj. Super podnet! Vlastne?
    ivka70 a na tu otazku si dostal presnu odpoved. Ostatne nam iba oznamujes
    marjankaj Aký je aj vzťažné zámeno. A keďže si napísal "sú nutné antibiotiká", tak toto otázka určite nebola,skôr konštatovanie. A nerozčuľuj sa, My naozaj netušíme, s čím máš problém ty.
    smiem Smiech aj na uzavretu, podla Vas oznamovaciu vetu.? Existuje odpoved, ano, nie neviem. Nerozumiem, preco reagujete, ked to nikam nevedie. Popisat celu anamnezu, je v tejto konverzacii z mojho pohladu zbytocne. Radsej si uctime statny smutok a modlime sa, aby nevyhasol onedlho aj moj zivot. Hmmm usmievany vikend.
    marjankaj Takže by si bol/a najspokojnejší, keby nikto nereagoval.
      zbaliť

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Ak by si trocha pogúglil, tak info nájdeš. https://www.urologiepropraxi.cz/pdfs/uro/2012/02/07.pdf Ale na to sú tu lekári, nie net. A neverím, že ošetrujúci lekár nepodá info ani nijako nelieči.

    Baktéria Morganella morganii z kultivácie moču

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.