Zavrieť

Porady

Reklamne vyjadrovanie

Ahoj, ako by sa dalo nazvať jedným pojmom tieto spojenia: reklamná stratégia, reklamné vyjadrovanie, reklamné oslovovanie ľudi, reklamné zaobchádzanie.

som nepodnikateľ, preto neviem ako to nazvať jedným pojmom - na mysli mám firemnú komunikáciu s luďmi, niečo ako image firmy ale cez slová slogany,

Štýl akým firma komunikuje s klientmi

Ďakujem vopred za vaše kreatívne nápady, už nad tým dumám pár dní.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    ja by som to nazvala asi marketing
    buchač Nazývajme presnými výrazmi.
    V niektorých prípadoch (a to dosť vysoké %%) ide jednoznačne o slová začínajúce sa na "o"...

    Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

    Terezia13
    to sa pýta šéf? alebo budúci šéf?
    nuž tu asi originály sa nebudú sypať...........radšej založenie firmy odložiť na neskôr
    ak sa to pýta zamestnanec, tak je slabé šéfstvo, zamestnanec mal byť preškolený
    a na internete sa tiež dá nájsť množstvo nápadov
    https://sk.wikipedia.org/wiki/Reklam..._agent%C3%BAra
    a hromada ďalších - takže sadnúť a hľadať, vybrať si to správne a cvičiť zdokonaľovanie
    ........a môj osobný názor - reklama je svinstvo - vymývanie mozgov
    qwerko Ahoj, ďakujem, jedná sa o školský projekt
    Terezia13 to majú vypracovať žiaci? reklamou sa to okolo nás hemží, návodov na vedenie dialógu s klientom je množstvo na internete, ak tá reklama má byť na niečo konkrétne, tiež sa o tom dá nájsť na internete veľa článkov, podstatné je, vedieť na čo sa tá reklama chce zamerať

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    marketing? marketingová stratégia? PR? keď sa vás to v škole pýtajú, tak asi ste o tom už asi hovorili.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    som nepodnikateľ, preto neviem ako to nazvať jedným pojmom - na mysli mám firemnú komunikáciu s luďmi, niečo ako image firmy ale cez slová slogany,
    ............ ja by som to nazval inak - oblbovanie klienta!

    Reklamne vyjadrovanie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.