Zavrieť

Porady

Samouk - angličtina, nemčina

Ahojte poraďáci!
Chcela by som sa naučiť sama po anglicky. V novinách ma zaujala reklama
na produkt "Najpredávanejšia angličtina a nemčina od firmy TAXUS learning" /pozostáva z 12 CD + kniha/. Pozná niekto tento produkt? Dá sa
podľa toho niečo naučiť? Budem vďačná za každú odpoveď.
Dari
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    denisamka je offline (nepripojený) denisamka

    denisamka
    Ja sa angličtinu učím korenšpondenčne. Je to cez Európsku školu korešpondenčných kurzov. Má to dokopy 32 lekcií, 3 pracovné zošity a CD (dá sa ja kazety). Je to spôsobom: kedy mám čas, vtedy sa tomu venujem. Prejdem s CD-čkom lekciu, napíšem domáce úlohy, odošlem na kontrolu, opravenú dostanem späť. Keď mi pošlú už poslednú opravenú, dostanem certifikát platný v celej EU a uznané aj ministerstvom školstva. Je to celkom polopate napísané, že to každý pochopí. V prípade záujmu, skús pozrieť aj na www.eskk.sk

    31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

    31Jankal
    Dobrý den, potrebujem poradiť. Kto mi pomôže zohnať dobrú knižku na učenie angličtiny z knihkupectva ako samouk. Bola som na dovolenke a bola som stratená. Tak sa chcem začať učiť. Proste kúpiť knižku alebo učebnicu a študovať a študovať. Aspon základné výrazy, slovíčka kt. sa najbežnejšie používajú. Dakujem

    Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

    Meggi 1
    kvalitar Pozri príspevok
    densamka: kde sa pise o tom certifikate na tej stranke nejak to nemozem najst.Vdaka
    Nie som síce denisamka, ale pozrela som sa na tú stránku a našla som to v záložke informácie o štúdiu http://eskk.aspweb.cz/2SK.aspx

    a je to konkrétne v odstavci, kde sa píše:
    ... aj po štvrtinách alebo komplet. Po dokončení kurzu dostane každý absolvent certifikát. Jazykové a profesijné kurzy môžete ukončiť skúškou. ...

    tixi je offline (nepripojený) tixi

    tixi
    Nemam osobne skusenosti s ponukanym produktom, ale podobny system dialkoveho studia ponuka aj http://www.humboldt.sk/article.php?ArticleID=5
    s moznostou ziskania certifikatu (ekonomicke, administrativne a obchodne zamerane kurzy maju kredit MS SR.)

    tixi je offline (nepripojený) tixi

    tixi
    Pre 31Jankal:

    Mne sa najviac osvedcili knihy:
    1.Anglictina pre samoukov (+2 CD audio)-autormi:Iva Dostalova, Sarka Zelenkova a James Branam.
    2. Anglictina pre samoukov- Ludmila Kollmannova, Libuse Bubenikova, Alena Kopecka, Slovenske pedagogicke nakladatelstvo

    davidatto je offline (nepripojený) davidatto

    davidatto
    S taxusom mám dobré skúsenosti. Zo začiatku ma odradzovala cena, ale keď som to skúsil, tak sa to dá. Majú to komplexne spracované. Keď je človek poctivý (základná požiadavka na všetky veci "pre samoukov"), tak sa naučí viac než dosť na bežné dorozumenie. Cenovo priaznivejšie potom vychádza kúpa učebnice s CD (napríklad veľmi dobrú odozvu mi žiaci dali na knižku Slovíčkareň - okolo 10 eur) alebo interaktívny online kurz (napríklad Speaking Friends). Veľa šťastia s angličtinou!

    Samouk - angličtina, nemčina

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.