Zavrieť

Porady

Radvanský jarmok

Banskobystričania pozor, náš Radvanský jarmok, spolu s otvorením mestského hradu Barbakan sa presúva do Banskej Štiavnici!!!
Čo? Neveríte? Však to tu píšu: http://www.pamiatky.net/?q=node/92 . Hádam by nás neklamali...

A teraz vážne. Všetkých poraďákov pozývam na tradičný Radvanský jarmok do Banskej Bystrici. Otvorenie Barbakanu, ľudové remeslá, burčiak, medovina, perníky, rapkáče aj varechová šou bude. Aj tie blikacie rožky, ktoré sa Vám tak páčili na Krahuliach, aj tie tam budú. Prídite si kúpiť, v máji na Krahuliach budeme všetci blikať
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Jooooj aká škoda, že som tak ďaleko od Bystrice. Chodila som tam na strednú školu a pamätám sa, že sme sa ešte dlhé roky po maturách schádzali partia
    práve na Radvanskom jarmoku. Teraz to už akosi časom pominulo, ale mala
    som rada ten jarmok.

    Boneta je offline (nepripojený) Boneta

    Boneta
    Taký tradičný Radvanský jarmok - ľud. remeslá a ich výrobky na námestí SNP, na Huštáku občerstvenie , predajné trhy - spotr. tovar - pred Domom kultúry, a tam sú aj kolotoče , bungee jumping a trampolína pri DK.
    Naposledy upravil Boneta : 08.09.06 at 13:17

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.