Zavrieť

Porady

Xiaomi Mi A1 nedá sa spustiť EBAY

Mám Xiaomi Mi A1 a neviem na ňom spustiť apl. EBAY. Nainštaluje sa ale nedá sa prihlásiť. Ale stránku ebay mi neotvorí ani v prenhliadači chrome, firefox.
Poradí niekto?
6 komentárov     zbaliť
misoft Neprebehla náhodou aktualizácia Androidu? Na verziu Android 10? Lebo ak áno - to by vysvetľovalo.
Stránky ebay.com ebay.co.uk ebay.de sú funkčné.
eBay = USA, Xiaomi = China - pochopil?
Vlado2510 Mám tam Android 9 ešte. Ono stránku mi otvorí, len keď sa chcem prihlásiť, už či zadám údaje alebo cez Facebook , či Google tak sa nedokážem prihlásiť. Dlho načítava, až ma vyhodí error..
misoft Takže dlhá odozva... nejdeš náhodou cez proxy, alebo VPN?
Chobot Ja neviem, ale mne prídu veľmi zvláštne tieto otázky - rovnako ako aj tá s tým akváriom, chorou rybkou a blikajúcou zásuvkou. Tie profily sú tiež na jedno kopyto - nejaké meno a 4 číslice a všetky založené počas posledných dní a len jedna otázka v jednej téme. Ako keby sa niekto zabával....

Ale možno sa mýlim.
Chobot A na ktorý ebay sa prihlasuješ? Ja chodím na eBay cez ebay.at.
Vlado2510 Ebay.com, ebay.ie a aplikácia neviem kde. Na inom mobile problém nie je, tak som myslel, či môže byť niečo vypnuté na mobile? Ako zistím proxy , VPN? Cez wifi od telekomu optika.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Xiaomi Mi A1 nedá sa spustiť EBAY

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.