Zavrieť

Porady

bolesti kĺbov

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Dušičky zlaté, poraďte, čo je dobré na bolesti kľbov. Neviem, čo sa to so mnou deje, ale už pár týždňov pociťujem bolesti v kĺboch, hlavne v zápästiach a členkoch. Pripadám si ako nestabilná stará baba. Idem po schodoch alebo len tak kráčam po rovnom chodníku a zabolí ma kĺb. Mám niekedy pocit, že pri tej bolesti raz nevydržím, stratím stabilitu a spadnem. Začalo to v členkoch, ale teraz to mám aj v zápästiach. Neviem, čo to je, ale asi nie je niečo celkom v poriadku. Nemá niekto skúsenosti s bolesťami kĺbov a hlavne poraďte, čo robiť a čo môžem užívať na zlepšenie tejto situácie.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Viem pomôcť Viem pomôcť

Viem pomôcť je offline (nepripojený) Viem pomôcť

Netvrdim, ani som nikdy netvrdila, že som odborníčka na všetky choroby. Len poznám cestu ako si pomôcť prírodnou cestou a prevenciou. Mysli si, čo chceš, mám vlastné skúsenosti a osemročné skúsenosti s inými ľuďmi,ktorým to pomohlo.Nikomu to nevnucujem,nepredávam,ale kto chce, tomu rada poradím a pomôžem ako pred rokmi pomohli mne.A takisto je to overené vedou a skúsenosťami.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Viem pomôcť
Netvrdim, ani som nikdy netvrdila, že som odborníčka na všetky choroby. Len poznám cestu ako si pomôcť prírodnou cestou a prevenciou. Mysli si, čo chceš, mám vlastné skúsenosti a osemročné skúsenosti s inými ľuďmi,ktorým to pomohlo.Nikomu to nevnucujem,nepredávam,ale kto chce, tomu rada poradím a pomôžem ako pred rokmi pomohli mne.A takisto je to overené vedou a skúsenosťami.
nemyslis, ze to co robis na Porade je sakra dobre maskovana skryta reklama?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať