Zavrieť

Porady

Poznáte niekto nejakú doktorku/doktora z Bratislavy, ktorý má skúsenosti z predpisovaním Modafinilu off label pre depresiu?

Od 15 rokov trpím anhedóniou a amotiváciou. Žiadne z antidepresív mi nezabralo vrátane Wellbutrin. Moja terajšia mi ho nechce predpísať lebo nemá s ním skúsenosti a vraj mám skúsiť inde.
buchač - Európska lieková agentúra (EMA) odporúča obmedziť užívanie liekov obsahujúcich modafinil. Mali by sa používať len pri liečbe spavosti spojenej s narkolepsiou.

- Modafinil
Pozor, tento produkt sa už nenachádza v najnovších oficiálnych databázach. Z tohto dôvodu sú dátum platnosti údajov, a dátum aktualizácie staršie ako pri aktívnych produktoch. Tento produkt uchovávame v databáze iba pre archívne účely.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Poznáte niekto nejakú doktorku/doktora z Bratislavy, ktorý má skúsenosti z predpisovaním Modafinilu off label pre depresiu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.