Zavrieť

Porady

Je potrebné pridávať nové témy?

Je potrebné pridávať ešte nejaké nové témy? Asi je ich tu už požehnane.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    ALDA
    Je potrebné pridávať ešte nejaké nové témy? Asi je ich tu už požehnane.
    Alduška ,určite ma zabiješ,keď sa stretneme,ale táto je tiež nová.

    ALDA je offline (nepripojený) ALDA

    stará mama, matka, manželka ALDA
    Melnick
    Alduška ,určite ma zabiješ,keď sa stretneme,ale táto je tiež nová.
    Ja som skúšala, či ide pridať nová téma a nevšimla som si, že iba v sekcii: Váš názor na Poradu..no blb je blb

    ZuzanaA je offline (nepripojený) ZuzanaA

    ZuzanaA
    ALDA
    Je potrebné pridávať ešte nejaké nové témy? Asi je ich tu už požehnane.
    Samozrejme, že je. Veď na to nám porada slúži. Aj keď je pravda, že niektoré témy sa opakujú nespočetne veľa krát.

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    ALDA
    Ja som skúšala, či ide pridať nová téma a nevšimla som si, že iba v sekcii: Váš názor na Poradu..no blb je blb
    Tak toto, v súvislosti s Tebou, určite Nie.

    ALDA je offline (nepripojený) ALDA

    stará mama, matka, manželka ALDA
    Melnick
    Tak toto v súvislosti s Tebou určite Nie.
    Bohužiaľ áno

    EkoMax je offline (nepripojený) EkoMax

    EkoMax
    Melnick
    Tak toto, v súvislosti s Tebou, určite Nie.
    Čítam Tvoje príspevky, a súhlasím s Melnick. Asi si chcela poukázať nato, že niktoré témy sa naozaj nespočetne krát opakujú. Len je jednoduchšie napísať aktuány problém a počkať na rýchlu reakciu, ako sa prehrabávať v prechádzajúcich príspevkoch.

    Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

    Zdeni
    Melnick
    Tak toto, v súvislosti s Tebou, určite Nie.
    Súhlasím s Majkou. Alduška, máš pravdu, už je tu toľko tém, že každá nová otázka sa dá zaradiť do nejakej už existujúcej témy.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    a potom sa zaraďujú samé linky a odkazy na staršie príspevky, kde sa problém už riešil.

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    lenkak
    a potom sa zaraďujú samé linky a odkazy na staršie príspevky, kde sa problém už riešil.
    ALDA, Ty máš absolútnu pravdu. Ja tému ani neviem zadať / ani som sa o to nepokúšala, a ani o iné Vaše technické danosti/ a dozvedela som sa absolútne všetko, do detailu, a ešte nad rámec mojich požiadaviek, odborne perfektne, zadarmo a bez straty času po akýchkoľvek školeniach. Porada je moje školiace, praktické aj terapeutické stredisko. Jediné pracovisko, kde vydržím rada, pravidelne a najdlhšie.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    ja keď som zadávala nové témy - linky na MRP dlho som rozmýšľala ako sa vôbec zadá nová téma. Ale potom mi došlo...

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Danila
    Porada je moje školiace, praktické aj terapeutické stredisko. Jediné pracovisko, kde vydržím rada, pravidelne a najdlhšie.
    Súúúúúúúúúúúúúúúúúhlas

    Orim je offline (nepripojený) Orim

    Orim
    Skôr vidím problém v tom, že máme viac problémov s vyhľadávaním starých tém do ktorých by sme sa mali podívať ak chceme najsť odpoveď na naše otázky.
    Jednoduchšie je založiť novú tému, ktorá je presne podľa našich predstáv.

    Ak niečo hľadáme vyhľadávač nám ponúkne niekoľko tém, kde sú naše problémy riešené. Ale nemáme čas ich všetky čítať aby sme zistili to čo potrebujeme a je jednoduchšie založiť tému novú.

    Musím však povedať, že takto zapadne veľa dobrých myšlienok, pretože sa nie všetkým sa chce znova odpisovať na niečo na čo už odpovedali.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.