Zavrieť

Porady

Aktualizácia webstránky vo Wordpresse

Dobrý deň, spravujem web stránku pomocou wordpressu a stretla som sa s týmto problémom: Ak návštevník otvorí stránku v priebehu cca 24 hodín pred jej aktualizáciou, zobrazí sa predošlá aktualizácia (oznam). Nový oznam sa ukáže len po aktualizácii stránky pomocou šípky (v PC) alebo potiahnutím obrazovky nadol (v mobile). Dá sa tomuto nejako predísť? Ďakujem za odpovede.
misoft V PC to má často na vine cookies - tie uschovávajú informácie o návšteve stránky a odtiaľ preberajú niektoré údaje pre rýchle načítanie. Ak sú staré, preberie ešte starú neaktualizovanú verziu.
U androidu je to podobné.
https://support.google.com/chrome/an...DAndroid&hl=sk
PetraK5 Ďakujem za radu. Toto však nie je riešenie, pretože táto informacia sa nedostane ku všetkým užívateľom. Hľadám riešenie (ak existuje), ktoré by mi umožnilo odstrániť tento problém tak, aby sa návštevníkovi zobrazoval vždy len aktuálny obsah.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    excel.sk je offline (nepripojený) excel.sk

    Lektor kurzov Excel excel.sk
    .
    Aký máte cache plugin? Je potrebné vymazať cache, hľadajte niečo ako:purge cache alebo clear cache a pod.
    .
    PetraK5 Ďakujem. Jeden plugin, ktorý by to mal spraviť automaticky tam mám. Pokúsim sa ho skombinovať ešte s jedným.

    Aktualizácia webstránky vo Wordpresse

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.