Zavrieť

Porady

Mám 54 rokov a chcem sa učiť programovať html.

Som robotník a chcel by som sa cez zimu do jari naučiť programovať html stránky. Aký typ školení alebo knižku by ste mi odporučili ? Neni sú html stránky už zastaralé?
besttracker mozno blba otazka k comu je ty tato vedomost ? neni jednoduksie pouzit outsourcing a nechat to na niekoho kto sa tomu rozumie ?inak kopec straniek fici na redakcnom systeme ako wordpress,.... kde mas nejaky zaklad+ potom upravujes a upravujes.... je to uzivatelsky privetivejsie ako vsetko rubat v HTML...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Onko je offline (nepripojený) Onko

    Onko
    Ak nie je problém s angličtinou, tak najlepšie riešenie je asi https://www.w3schools.com/

    Ako na tomto webe vidieť, jazyk HTML je len prvý z mnohých, ktoré sú pre tvorbu webových stránok nevyhnutné.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    pedrohuper Angličtinu neovládam, len bežné používatelské slovíčka z počítača.
    misoft V tom prípade - HTML jazyk sa nenaučíš. Tam je potrebná znalosť angličtiny. Knižky ti dajú len návod, ale súvislosti medzi jednotlivými príkazmi html jazyka musíš rozoznať práve znalosťou angličtiny.
    pedrohuper Ak tých slovíčok je 50 ? dá sa to zvládnuť.. pozeral som výukové videá za 150 € ale radšej mám papier.
    ivka70 Papier a programator, to velmi dokopy nejde.
    Naozaj je otazka, co s tym chces robit - ak si chces x mesiacov vyrabat svoju stranku, tak mozes skusat, navody preluskas aj s prekladavom.
    Ak sa tym chces zivit, to uz velmi optimisticky bez znalosti jazyka nevidim, bez ohladu na vek.
      zbaliť

    Mám 54 rokov a chcem sa učiť programovať html.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.