Zavrieť

Porady

Sledovanie vybraných Porád

Chcete sledovať len Porady, ktoré sú Vašimi srdcovkami? Napr. len účtovné Porady?

Pomocou nastavení môžete vylúčiť Porady zo prehľadu nových príspevkoch, ktoré získavate cez menu v navigačnej lište:
- Najnovšie príspevky a
- Dnešné príspevky /pod skratkou/

Postup:
V nastaveniach si vyberte možnosti a dole nájdete možnosť označiť Porady, u ktorých si neželáte zobrazovať nové príspevky v rámci spomínaných volieb.

Pre zjednodušenie popisu pripájam fotografie s postupom.
Naposledy upravil Richard : 28.07.07 at 13:35
postup1.JPG  
postup2.JPG  
1/1
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Takže kto nemá rád recepty, alebo ho nezaujímajú príspevky o SVB a podobne, môže si to nastaviť podľa vlastnej chuti :-)

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Som asi nešikovná , alebo som celkom nepochopila nové zobrazovanie .Vylúčila som všetko v Hoby a napriek tomu vidím na hlavnej stránke medzi najnovšími príspevkami čerstvý v téme o kŕčových žilách.

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    To nastavenie sa týka Najnovších príspevkov nie posledných príspevkov.
    Dole na hlavnej stránke je posledných 15 tém - tam sa to netýka.
    Ak niekto príde na Poradu po dlhšom čase, vzhľadom na množstvo nových príspevkov mu 15 posledných tém nepomôže, ale musí ísť cez voľbu "Najnovšie príspevky", alebo "Dnešné príspevky".

    gutan52 je offline (nepripojený) gutan52

    gutan52
    Kde sú tie nové príspevkz. A čo je to V.I.P. ? Aj to je treba dáko ošetriť, či získať?: JG

    hasič je offline (nepripojený) hasič

    hasič
    Prosím chcem zmeniť svoje meno v porade ako to urobiť, nechce ma nikde pustiť k zmene napr. Hasič za iné.
    Monika Kováčová
    hasič Pozri príspevok
    Prosím chcem zmeniť svoje meno v porade ako to urobiť, nechce ma nikde pustiť k zmene napr. Hasič za iné.
    toto môže urobiť len admin.... Richard.

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    napíšte mi aké chcete nové meno (nesmie byť však obsadené - viď zoznam členov)

    Sledovanie vybraných Porád

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.