Zavrieť

Porady

Aký program je lepší, Omega alebo Pohoda?

Ahojte,poprosím o radu, keďže p. Vankek z V-Softu zomrel, musím prejsť na iný účtovný program na PÚ.Viete mi prosím poradiť rýchly a spoľahlivý program pre viac firiem, rozhodujem sa momentálne medzi Omega a Pohoda, ktoré sú asi najviac používané.Neviem sa rozhodnúť.Ďakujem pekne.
3 komentárov     zbaliť
Mila123 Omega má k dispoyícii aj prevodový mostík....skúste sa tam opýtať....
ZGA Už som ich kontaktovala,len sa mi zdá Omega dosť komplikovaná.Ďakujem.
Mila123 u nás máme všetko v Krose.......sme spokojné, ak máme niečo na vylepšenie programu často im píšeme........
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    tweedle je offline (nepripojený) tweedle

    tweedle
    dobro deň,,, ,mne trvalo dlhšie kým so zistila čo sa s V-softom deje,, pre aký program ste sa rozhodli? ja to práce riešim,,,
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    ZGA Nakoniec som sa rozhodla pre Omegu od Krosu, mám od Krosu aj Olymp a som veľmi spokojná.Taký rýchly a jednoduchý program ako mal p.Vanek už na SK nenájdeme.Nedá sa nič robiť.
    tweedle very aj som s ním spokojná,,,a neviete bude sa dať spraviť závierka za 2021 ešte v ňom a potom preklopiť do nového softu?
    ZGA závierku 2021 budem robiť na V-Softe, myslím že výkaz závierky sa nemenil, ale daňové priznanie sa mení, to urobím cez FS. Omega od Krosu vytvorili prevodový mostík z Fibu do Omegy, tak sa mi prenesú PS, saldá a číselníky dodávateľov a odberateľov.
      zbaliť

    cacka je offline (nepripojený) cacka

    účtovník, mzdár cacka
    Tiež som prešla s niektorými firmami z FIBU do Omegy, ale Omega je pre mňa veľmi prekomplikovaný program, takže som sa poriadne vytrápila, kým som sa aspoň niečo naučila. S väčšinou firiem pokračujem vo FIBU. Tlačivá na DPH sa nemenia a Daňové priznanie som tam nikdy nepoužila. Vždy si riešim sama po svojom. Za FIBU bohužiaľ nie je náhrada

    Aký program je lepší, Omega alebo Pohoda?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.