Zavrieť

Porady

náhrada príjmu PN

Dobrý deň,

zamestnanec dňa 7.3.2022 odpracoval časť zmeny t. j. 3,5 hod. a potom išiel k lekárovi a ten mu vystavil od 7.3.2022 PN-karanténne opatrenie/izolácia. Náhradu príjmu mu bude zamestnávateľ platiť až od 8.3.2022-16.3.2022 (t.j. len 9 dní) a na 7.3.2022 sa mu zaplatí len odpracovaná doba t.j. 3,5 hod. a zvyšné hodiny bude mať ako neplatené voľno?
alebo druhá možnosť by mohla byť, že by som mu dala náhradu príjmu od 7.3.2022 a na odpracované hodiny čiže 3,5 hod. by som mu zaplatila ako práca nadčas + príplatok za prácu nadčas alebo by bolo lepšie ak by som mu na miesto nadčasu dala vo výplate ako odmena na tie 3,5 hod.
4 komentárov     zbaliť
ivka70 a co tak zaplatit mu navstevu lekara na tie zvysne hodiny 7.3.?
betka122 a to by som mohla mu dať návštevu lekára ak má na ten deň vystavenú PN?
a ak by mi prišla kontrola nevytkla by mi, že nemám potvrdenie od lekára na návštevu lekára?
ivka70 V podstate mas potvrdenie od lekara .... PNku .. a kedze mu za ten den neplatis nahradu mzdy za PN, lentak mu neplatene volno dat nemozes ....tie hodiny mu budu chybat .....prekazka v praci mi pride ako dobre riesenie ... este mozes pouzit aj inu prekazku v praci ... na ktoru nepotrebujes potvrdenie od lekara
betka122 ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.