Zavrieť

Porady

Lidl online shop

Dobrý deň. Prosím vás cez online nákup sa mi nedarí zohnať akumulátor k uhlovej bruske. Už asi mesiac tam majú pri tom akumulátore poznámku že tovar je momentálne nedostupný.
Ma prosím vás niekto skúsenosti s tým co treba v takejto situácii robiť?
Pani z lidlu mi napísala ze tovar priebežne naskladnuju. Že reagujú na potreby zákazníkov. To im tam mam akože vždy keď niečo chcem napísať? ????
Je to dosť bordel.
Neviete prosím vás niekto co s tým? V Čechách ten akumulátor majú v pohode. Ale ako na potvoru tovar z Čiech (z lidlu) na slovensko nedovazaju.
Ďakujem
4 komentárov     zbaliť
misoft Čakať! Ak si zadal objednávku a je potvrdená - tok ti ho pošlú, ale neskôr.
Mimochodom - práve na e-shop Lidl sa spoliehať nedá - na Slovensko sa dováža až nakoniec.
kopretinka reagujú na potreby zákazníkov tak určiteeeeee......
darkB2266 Zatiaľ ďakujem
buchač Neviete prosím vás niekto co s tým? V Čechách ten akumulátor majú v pohode. Ale ako na potvoru tovar z Čiech (z lidlu) na slovensko nedovazaju.
====================
To nemáš nejakého známeho (alebo známeho, čo má známeho) v Čechách, čo by ti to kúpil a poslal ?

Mám ti objednať ja ???
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Auri je offline (nepripojený) Auri

    Auri
    Potrebovala som k technickému vysávaču náhradný diel, z komunikácie som pochopila, že to je "prezlečený Hecht". Tak som komunikovala rovno s ich servisom, kde to potvrdili. V pohode diel objednali a dodali. Už som komunikovala len s nimi.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.