Zavrieť

Porady

podpisovať KEP cez fin.správu

Vedel by mi niekto poradiť? Nemôžem podpísať dokument cez finančnú správu. Keď zadám podpísať KEP, zobrazí sa mi hlásenie - že sťahuje aplikáciu cez www.slovensko.sk , hlásenie zmizne a ďalej nič až kým nevypnem hlásenie. Hlási mi to, že si mám stiahnuť aplikácie D.signer alebo Java, ale to všetko mám. Doteraz mi to fungovalo v poriadku Ďakujem za radu.
5 komentárov     zbaliť
Nandrolon Pozri, či máš obidve aplikácie aktualizované na najnovšiu verziu.
kamka2020 cez slovensko.sk som stiahla viackrát a znovu odinstalovala,a zase stiahla, čiže určite je aktuálna a JAVA ked na nu kliknem tak mi to neotvorí. No v tom hlásení mi to hlási, že bud Java alebo d.signer a d.signer mám.

Prikladám uvedené hlásenie: Prosím, počkajte na inicializáciu aplikácie D.Signer/XadES pre vytvorenie kvalifikovaného elektronického podpisu (KEP). V prípade, že inicializácia aplikácie D.Signer/XadES trvá príliš dlho alebo nastala neočakávaná chyba, uistite sa, že:
máte nainštalovanú a nakonfigurovanú aplikáciu D.Launcher
povolili ste prehliadaču spracovanie odkazov typu „ditec-dlauncher:“ pomocou aplikácie D.Launcher
máte nainštalované behové prostredie Java (odporúčané), alebo aplikáciu D.Signer/XadES .NET (verzie 4.0 a vyššie)

Viac informácii môžete získať návštevou portálu ÚPVS slovensko.sk

Javu som sťahovala - aktualizovala cez oficiálnu stránku.
Nandrolon Skús dať proste aktualizovať komplet celý windows, nabehnu ti aj najnovšie aktualizácie .NET FRAMEWORK. Takto na diaľku je problém radiť.
Nandrolon Java sa ale dáva aktualizovať buď automaticky, alebo osobitne. Windows ju neaktualizuje.
ivka70 aky web prehliadac pouzivas? a ako sa tam prihlasis?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov
    kamka2020 áno zákazať, už mi to funguje. Zakázať je nutné v aplikácii Dlauncher v nastaveniach.

    podpisovať KEP cez fin.správu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.