Zavrieť

Porady

Užíva niekto v súčasnosti MMS kvapky na liečbu rakoviny?

Moja dcéra je onkologický pacient. Na začiatku tohoto roka jej zistili rakovinu na pečeni, PET CT jej ju zistilo na prsníkoch, lymfatických uzlinách, v kostnej dreni. Lekári stále berú vzorky, zisťujú, kde je origo. Doposiaľ to nevieme. Bola už 3x na chemoterapii. V nemocnici jej stále tečú ATB, krv, proti bolesti ... Jej zdravotný aj psychický stav sa iba zhoršujú.
V r. 2010 sa tu riešilo liečenie rakoviny kvapkami MMS. Má niekto s nimi skúsenosti?
Mila123 https://www.aktuality.sk/clanok/3011...uzivaju-dalej/
buchač Prečítaj si túto tému.
https://www.porada.sk/t225679-ma-nie...ost-z-mms.html

Čo ti z toho vychádza ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    mms je dávno prekonané, pre tých, čo tomu veria. Prišlo CDS a hlavne CDS2. MMS je ozaj blbosť. A každopádne by si bolo treba zvoliť, ktorému typu liečby sa bude veriť. lebo ani jedna ani druhá strana nepripúšťa spoločné užívanie oboch typov liečby (konvenčnej a nekonvenčnej).

    skôr odporúčam v tomto štádiu nezabudnúť na vysporiadanie si pozemských záležitostí...
    buchač MMS, CDS...a podobne je blbosť.
    Akože hento čudo je schopné (podľa zdrojov) doslovne vyliečiť toľko chorôb ?
    NEVERÍM - NEEXISTUJE...!!!
    Ale čo už...nádej zomiera posledná a preto sa nečudujem, že poniektorí šáhnu aj po tejto možnosti " liečby ".
    Horšie je to už s tou etikou a morálkou predajcov, ktorí sa neštítia predávať hentú chémiu.
    By som rád vidieť, či by niektorí z nich vypil alebo inhaloval Savo...
    jslancik je to blbosť. ale ľudia sú ochotní veriť rôznym absurdnostiam. napr. celosvetovému spiknutiu pred krátkou dobou...
    nesledujem problematiku a neviem, či to niekto predáva. keď som sa v tom trocha orientoval, tak sa predávali iba chemické súčasti (veľmi lacné záležitosti) z ktorých sa dalo jednoducho vyrobiť CDS2. ak niekto predáva finálny produkt s veľkou maržou, tak je to svinstvo. ale čo, iba sa prispôsobil dopytu. keď ľudia chcú byť klamaní, nech sú.

    Užíva niekto v súčasnosti MMS kvapky na liečbu rakoviny?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.