Zavrieť

Porady

Mínusové body

admin

Anketa: Súhlasíte s mínusovým bodovaním?

Počet hlasujúcich
40. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Áno

    3 7.50%
  • Nie

    37 92.50%
Vzhľadom na to že sa nám tu opakujú pokusy odpovedať za každú cenu, rád by som dal do pléna návrh o mínusových bodoch.

V prípade že ste opakovane nespokojní s niektorým užívateľom Porady, ktorý opakovane nesprávne odpovedá, budete môcť udeliť okrem plusových aj mínusové body.
Skupina osôb (Poraďákov), ktorí budú môcť takto body odňať bude určitým spôsobom limitovaná, napr. počtom bodov - body bude môcť odňať len užívateľ, ktorý má napr. viac ako 30 bodov.

Váš názor? Môžete sa vyjadriť slovom, ale i hlasom v ankete.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Alebo:
modrý bodík: za správnu odbornú radu
čierny bodík: za nesprávnu odbornú radu
zelený bodík: ako poďakovanie za akúkoľvek radu
červený bodík: za neviem čo.......

ale to by chcelo mať pri PC aj ťahák

Berte môj príspevok prosím iba ako odľahčenie vážnosti témy.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Pauli..
tvoj návrh má jednu chybu...nakoľko nie som odborník v žiadnej téme / iba v podrypovaní :p a takú tému tu nevidím/ ...teoreticky nemôžem získať čierny bodík...
čo by ma veľmi trápilo a to nehovorím o nemožnosti získať modrý
takže dopracuj ešte svoj návrh bo takto je pre mňa fakt neprijateľné
0 0
Poradautomat Poradautomat

Poradautomat je offline (nepripojený) Poradautomat

Hlinkovx
a ešte ma napadlo..
tak čo keby si to Richard urobil tak
že ocenenie - bodíky by sa rozdelovali na získanie v odborných a neodborných témach ...../pravdaže, ak to je možné/
a bol by pokoj....každý by mohol dať bodík, ako sa mu zachce, v téme, v ktorej chce
... tak nejak to aj bude neskôr, ale tu hovoríme o regulovaní vášnivých zberateľov bodov na úkor kvality - či už odborných alebo neodborných....
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
figure out
... tak nejak to aj bude neskôr, ale tu hovoríme o regulovaní vášnivých zberateľov bodov na úkor kvality - či už odborných alebo neodborných....
Richard..
-aspoň teda dúfam, že si to ty ako tester
viem..čo máš na mysli...ja som to navrhla ako riešenie k tomu, že niekomu sa nepáčilo, že nemôže dávať bodíky v hobby témach..a chcel by...
takže by to bolo oddelené a neplietli by sa tak bodíky z odborných a neodborných tém spolu..a mohli by byť skopojní tak povediac všetci..
trošku by tie bodíky mali vypovedaciu schopnosť...
čo sa týka toho, že niekto zbiera bodíky ako na bežiacom páse...myslím, že tomu nezabrániš mínusovými bodíkmi
navyše ak sa niekto pýta, nevie, či mu odpovedáš dobre, alebo zle...
a tak keď ho zadávateľ témy ocení aj ke´d mu poraĎák poradil zle ...nedá sa s tým nič urobiť..
myslím, že tu by pomohli iba nejaké napomenutia...
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
nič v zlom, ale čím ďalej som tu na Porade tým viac ma zarážate a dorážate a vyrážate mi dych s tými všelijakými návrhmi, čo si myslím, že ešte by tu narobilo viac zla, než už je tu aj bez takej blbosti..

tie plusové body sú užitočné, lebo som si istá, keď som dostala bod, že som dala správnu odpoveď, ale teraz zas s tými mínusovými bodmi. Hádam toto nemyslíte vážne čo sme v škole??? kto niečo nevie, alebo nie je si istý má sa mu odobrať bod?? ešte , že nemá dostať päťku a čo keď nemá ani jeden bod , tak bude v mínuse??? Rozum mi zastane stáť fakt. cítim sa jako v škole .
a s tým tvrdením Richardovým rozhodne nesúhlasím, že honba za bodmi. to je fakt detinské. Predsa keď viem , že tá moja odpoveď je nesprávna, tak aký je to hon na body.

už fakt neviem čo si mám o tomto všetkom myslieť, chcete nás odtiaľto vyštvať??? či čo???

to slovo PORADA u mňa znamenalo, že sa tu radí a pomáha, teda som si myslela a že nejde tu onejakom bodovaní a čo ja viem ešte o čom.
čím ďalej tým viac ma presviedčate, aby som Vám dala zbohom. no čo už, veď prihlasovať sa ozaj nemusím, keď budem chcieť niečo sa dozvedieť, budem tu ako hosť a nebudem nikomu prekážať


ešte keď dovolíte tak doplním: mne vôbec a vôbec nikdy sa nejednalo o body, je pravda, že to poteší, ale kľudne mi môžte odobrať všetky body, ale tým moje svedomie a hrdosť ostane, že som správne poradila ľuďom, ktorí to ocenili aj bez nejakých bodov.
a to že profil p. Mihála a p. Acsovej by bol dlhý???
ale prosím Vás neporovnávajte nás obyčajných s odborníkmi!!!!!!!!
Naposledy upravil Barbara : 29.09.06 at 12:08
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Richard
Ak chcete môžem spraviť to, že budete vidieť v profile člena za čo a kde dostal body...

Ste za?
a to aj s tými komentármi?
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

figure out
... tak nejak to aj bude neskôr, ale tu hovoríme o regulovaní vášnivých zberateľov bodov na úkor kvality - či už odborných alebo neodborných....
Tak tak tak .......lebo bodíky naskakujú aj v prípade, ak niekto veľmi rýchlo odpovie ( len aby bol prvý) a nesprávne....dostane bodík z vďaky....na to príde príspevok správny, dotyčný chybu síce opraví na základe správneho príspevku , ale bez priznania pôvodného zavádzajúceho omylu (česť výnimkám)........to ma osobne vie vytočiť. Končím svoje bublanie v tejto téme
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Barbara...
myslím si, že to bol návrh, pokiaľ sama vidíš v hlasovaní, neujal sa...
myslím si, že nikto tu nechce nikoho vyštvať a podobné veci...
je to debata a tak ju treba brať....
netreba hľadať v tom nič zlé...

to je môj názor....
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Silvinka ja som tiež napísala len môj názor a pocity.
veď o to tu šlo, aby sme napísali vlastný názor, či nie??
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Doteraz som si myslela, že tu prispievajú DOSPELÍ ľudia . To vážne sú tu aj takí, čo prispievajú len pre bodíky a to aj za cenu zlej odpovede? Čo sme v škôlke, že kto bude prvý a kto bude mať najviac bodíkov dostane čokoládu, či čo?

...ja viem, že som naivná, ale kým ste o tom nepísali, tak by ma to ani vo sne nenapadlo...
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Ďakujem všetkým, ktorí pochopili môj úmysel a svojimi názormi mi pomohli posunúť sa ďalej vo vylepšovaní Porady.
Mínusové body mi napadli ako riešenie na základe opakovaných sťažností, budem musieť vymyslieť niečo nové, pozitívne :-)
Som rád, že som to nespustil bez tejto diskusie, naplnilo sa čo som predpokladal :-)
Teraz niečo pozitívne: dnes som spustil testovaciu verziu histórie zmien príspevkov (ak niekto opraví príspevok dá sa pozrieť jeho predchádzajúca verzia), ale o tom niekedy neskôr - bude to super pomôcka.

Týmto by som tému uzavrel
Naposledy upravil Richard : 29.09.06 at 12:53
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať