Zavrieť

Porady

Fixný plat a vikendy

Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať, keď som zamestnaná na TPP na dobu neurcitú a mam v zmluve dohodnutú mzdu 800€/ mes. V hrubom. Cize musim dodrzat mesacne odrobený urcitý pocet hodin. Napr. 170h za mesiac. Ako to je s vikendami a sviatkami? Ako si mam v tieto dni rátať hodiny? Lebo viem ako to je na hodinu.. ale ked som platena fixnym platom? A este sa chcem opytat ked neodpracujem stanovene hodiny kvoli PN a OČR ako ma má vyplatit sef? Dakujem za odpovede.
veronikasad pracuješ aj cez víkend ? Ak ano, ako nadčas, alebo máš volno v priebehu týžeňa ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Plat mas stale ten isty, len k tomu v hrubom pripocitas priplatky za pracu v sobotu, nedelu alebo vo sviatok.
    Ak neodpracujes cely mesiac, ale len jeho cast, dostanes pomernu cast fixnej mzdy. (napr. odpracujes 2/3 mesiaca, dostanes 2/3 fixnej mzdy), za zvysnu 1/3 bude nahrada mzdy za nemoc, ci nemocenske davky.
    Naposledy upravil ivka70 : 22.08.22 at 05:49

    Fixný plat a vikendy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.