Zavrieť

Porady

SZCO nakup tovaru do predajne od nepodnikatela

Dobry den,
chcela by som sa spytat ci moze SZCO nakupit do svojej predajne tovar (jednorazovo) od nepodnikatela. Jednalo by sa o tovar na dalsi predaj. Stacil by VPD+kupno predajna zmluva aby mohol tento tovar dalej predavat a dat si nakup tovaru do vydavkov?
Dakujem
4 komentárov     zbaliť
veronikasad Aký tovar?
limok1 jedna sa o produkty zdravej vyzivy
limok1 dana FO ma prebytok produktov zdravej vyzivy a chcela by to ponuknut do predajne
ivka70 to asi nebudu prebytky zo zahrady, to su asi spracovane potraviny, ma dana osoba na ich predaj opravnenia?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

    pavol54
    Normálne stačí nákupný lístok na ňom uvedené iniciály predajcu podľa GDPR. lenže s tou kategóriou "produkt zdravej výživy" bude problém musí predložiť od akreditovaného laboratória výsledok rozboru a o nestojí dve päťdesiat. to jedno či jednorazovo alebo opakovane ale zase to je limitujúce pre dodávateľa, od určitej hodnoty za rok by si mala hlásiť na konci roka na DU
    9 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    limok1 dakujem za odpoved. dana FO si nakupila produkty zdravej vyzivy vo vacsom mnozstve a zistila ze ich nespotrebuje preto ich chcela ponuknut do predajne na predaj
    ivka70 vy chcete oficialnepredavat potraviny (produkty zdravej vyzivy), ku ktorym nemate ziadny doklad o povode? Nech to preda na bazare ...ak najde kupca ...
    veronikasad Buď konkrétnejší o aký produkt zdravej výživy ide. Osoba, od ktorej ich chces kúpiť má doklad o nadobudnutí tovaru?
    limok1 Ano dana osoba ma dodaci list na svoje meno.su to rozne omega3 oleje od firmy zinzino
    Mila123 koľko toho tovaru chcete kúpiť? za koľko €? prečo toto robíte? radšej si tie omegy kúpte priamo od firmy.............
    limok1 iba preto ze to nespotrebuje a chcela to ponuknut do predajne na predaj. je to asi za cca 200eur
    kopretinka to nemôžeš predávať v žiadnom prípade.
    pavol54 a bazáre ako fungujú s predajom tovaru z druhej ruky? Tiež by nemohli nič predávať
    mari2x ved nakupuj v bazáre čerešne / výživové go plnky
      zbaliť

    SZCO nakup tovaru do predajne od nepodnikatela

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.