Zavrieť

Porady

Energodotácie

Dobrý deň,

snažím sa odoslať žiadosť o poskytnutie dotácie na energie za august a september 2022.
Trochu som sa asi stratila. Chápem správne. ak cena elektrickej energie za 1 MWH je 179 eur, potom spoločnosť nemá nárok na dotáciu?
Je trochu problém dovolať sa.
Ďakujem za usmernenie.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Janiela Ďakujem Twety. Čím viac som čítala, tým viac som sa zamotávala. NIekedy chce človek dočítať sa k tomu, čo by chcel. Ešte raz ďakujem.
    romana147 čítaj také, čomu rozumieš
    tigy Inak majú rýchlu reakciu aj na e-mailové otázky, posielala som im dve kvôli tomu, že máme na jednej faktúre dve tarify, nízku aj vysokú a nikde som sa nedočítala, ako to riešiť v tomto prípade (všade je vzor len s jednou, vysokou tarifou).
    Odpovedali v priebehu jedného dňa.
    Som zvedavá, či aj peniaze prídu tak rýchlo

    A ak by to niekoho zaujímalo, na každú tarifu treba samostatnú žiadosť.
    romana147 1 tarifa sa nevolá vysoká, ale jednotná
    tan Takze ak niekto ako my, ma dve tarify a ine ceny za august a september, tak teda podame jednu ziadost za VT ..kde zadame 2 doberne miesta (ale rovnaky kod) .. pricom na jednom bude 1-31.8 a cena v auguste a druhe 1-30.9 a cena v septemberi
    A potom nova ziadost za NT ..a podobne 2x odberove miesta (rovnaky kod) , ine ceny a obdobia.?
    Dakujem dopredu velmi pekne za odpoved?
    tigy Podľa mejlu, ktorý sme dostali my, to má byť tak, ako píšete... my máme dve tarify, ale rovnakú cenu v auguste aj septembri, takže sme dávali jednu súhrnnú žiadosť za VT za oba mesiace a jednu súhrnnú za NT za oba mesiace.

    Žiadosť za NT nám schválili, ale žiadosť za VT nie (vraj chybná cena elektriny), poslali sme novú (takú istú) a tú nám schválili a potom na ďalší deň nám prišlo, že nám prehodnotili a schválili aj tú prvú (lebo sme to reklamovali)... tak som zvedavá, či aj peniaze za VT prídu 2x Peniaze za NT už prišli.

    EDIT: Takže ako som predpokladala, peniaze za VT prišli 2x (jedny sme hneď aj vrátili naspäť), vidno, že v tom majú "poriadok"...
    Katula134 tigi: mala do aj rozdelené obdobie napr. 1.9.-29.9.2022 a potom 30.9.2022?
    tigy ? Nerozumiem celkom otázke... ale obdobie sme nemali rozdelené, celý august aj september sme mali rovnakú cenu.
      zbaliť
    Príspevok zbalený
    spam

    Hlasovalo 3 pouzivatelov

    Neužitočné (1)
    Nevhodné (1)
    Komentár, nie odpoveď (1)
    -3

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.