Zavrieť

Porady

Elektronická komunikácia so sociálnou poisťovňou

Dobrý deň, prosím o radu, SP ma požiadala o informáciu ohľadom trvania PN zamestnanca s tým, že mám odpoveď zaslať ako elektronickú správu. priznám sa, ešte som to nerobila, keď som sa prihlásila na portál SP na hornej lište vidím Správy a je tam aj možnosť Nová správa. Tak neviem, či sa to posiela presne takto? Pretože napr. nikde nevidím možnosť vybrať si za ktorú organizáciu správu posielam ( mám ich viacero ). Prosím ak mi viete niekto poradiť, budem vďačná
Naposledy upravil Majkah30 : 23.12.22 at 07:06
veronikasad Ak do správy uvedies meno, rodné číslo zamestnanca a firmu v ktorej pracuje, nemal by byť problém, ak možnosť napísať správu v konkrétnej firme nie je
Negoce po prihlásení do e-pobočky (bez konkrétneho zamestnávateľa), máš v hornej tmavomodrej lište kolónku - správy, tam si zadaj novú správu, konkrétnej firme ......
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Nie som prihlásená na stránke SP
    Skús po prihlásení kliknúť na platiteľ poistného, výber si firmu a potom napíš správu,ak taká možnosť v konkrétnej firme existuje...

    Elektronická komunikácia so sociálnou poisťovňou

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.