Zavrieť

Porady

slovenské potvrdenie o príjme od českej firmy

Ahoj, dostalo sa mi do rúk potvrdenie o zdaniteľných príjmoch od českej firmy. Ibaže potvrdenie je slovenské a v eurách. Tam kde má byť príjem zo zdrojov v zahraničí je 0. K tomu mi tá osoba dala aj evidenčný list dôchodkového poistenia tiež slovensky. Tvrdí, že za ten mesiac čo bola v tej firme, pracovala na Slovensku. Viem si nejako cez Sociálnu poisťovňu overiť či za ňu platili odvody na Slovensku? Alebo ako mám chápať to potvrdenie? Podľa všetkého ide o slovenský príjem.
4 komentárov     zbaliť
ivka70 Co si chces overovat?
A ako si chces vobec overovat cudzie udaje v SP (ved GDPR)?
A preco by ta malo zaujimat, kam jej platili odvody (ak mala miesto vykonu prace na SK, tak museli do SK poistovni, to ale s potvrdenim o zdanitelnych prijmoch nesuvisi)....

Co je na tom potvrdeni "zle", preco ta trapi? mas tam cesku peciatku pripadne kontakt na cesku mzdarku?
7gabrielle7 Je tam česká pečiatka.
ivka70 a je tvojou ulohou skumat peciatky?
Mas potvrdenie? su tam vsetky potrebne udaje?
ak ano, aky problem?
To potvrdenie je slovenske,tak ho tak do RZD zapocitas .
Anik to je v poriadku možno tu majú stálu prevádzkáreň a teda odvody a dane idú riadne na slovensko
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    slovenské potvrdenie o príjme od českej firmy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.