Zavrieť

Porady

Excel Kopirovanie hodnot makro

Dobry den prosím Vas potreboval by som pomoct. Potreboval by som presuvat hodnoty z harku 1 a harku 3 do harku 2 tak aby bolo vedla seba (isli subezne). Lenze ked mam takyto zdrojovy kod ktory tu pripnem tak mi to robi paseku prvy hodnoty su v poriadku lenže tie ostatne robia paseku posunu sa o x nižie nechapem preco.
dakuje za rady tu je kod
Sub ALL()

Workbooks("ma.xlsm").Activate
Hárok1.Select
Range("j22").Copy

Hárok2.Select
Range("a10000").End(xlUp).Offset(1, 0).Select
Selection.PasteSpecial Paste:=xlPasteValues

Hárok3.Select
Range("h3:m3").Copy

Hárok2.Select
Range("g10000").End(xlUp).Offset(1, 0).Select
Selection.PasteSpecial Paste:=xlPasteValues

Application.CutCopyMode = False

Application.OnTime Now + TimeValue("00:30:00"), "ALL"

End Sub
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    elninoslov je offline (nepripojený) elninoslov

    elninoslov
    Pr.



    EDIT:
    Pridal som aj PQ spojenie tabuliek (nie Tabuliek) do jedného listu pomocou PQ, na základe dotazu v komentároch.
    Naposledy upravil elninoslov : 19.11.23 at 23:07
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    papalamartin@yahoo.com dakujem krasne vyskusam a ešte mam otazku. Neviem ci sa to da lebo som to pozeral vsade ale možno tu budete vediet. Chcem vložit data z viacerych stranok do jedneho harku ukazuje mi chybu 3 tabulky viem spravit a jedna mi nejde. Robim to cez power query. neviete nejaky trik ako to vsetko spojit a vložit do jedneho harku ? ci je to nemožne a mam sa zmierit s tym že budem mat viac harkov. Dakujem za odpovede. popripade nejaky link kde by som si to mohol pozriet dakujem.
    elninoslov Musíte priložiť prílohu, aby sme videli, ako to vyzerá. Či sú to tabuľky alebo Tabuľky. Ak tabuľky, aké je odsadenie. Formáty, požadovaný výsledok, názvy stĺpcov, počet tabuliek/Tabuliek, ... na všetkom záleží. Určite sa to urobiť dá.

    EDIT: Príklad PQ máte v mojom 1. poste.
    elninoslov No vidím, že Vám pred mesiacom neukázalo, že bola pridaná príloha, páč nie je stiahnutá. Tak píšem koment, to Vám snáď príde upozornenie. Len zo zaujímavosti, či to bolo to, čo ste chcel...
      zbaliť

    Excel Kopirovanie hodnot makro

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.